2733
2739
و البته خدا و پیامبر . اونقدر این اسم حرمت داره که از وقتی این نام روی بچه گذاشته می شه باید نه تنبی ...

یه زهرا و یه فاطمه میشناسم تو شهر معروفن.از اسمشونم خجالت نمیکشن.بخاطر این دوتا انگل ازین اسما متنفرم.

ما اونجوری که دلمون میخاست زندگی نکردیم،،،جوری زندگی کردیم که مجبور بودیم....حتی نمیدونم بگم چه دعایی کنین که حالم خوب شه هیچی خوشحالم نمیکنه چرا....بچه هام نفس منن ،،هیچوقت فکر  نمیکردم کسی رو تا این حد دوست داشته باشم،مادر بودن واقعا سخته...قلبت بیرون از بدنت میزنه.خدا جونم  بچه هاموعاقبت بخیر کن.حالشون همیشه خوب باشه ،خدایا بچه هام تاوان کارای شوهرمو پس ندن لطفا.... ...خدایا عمر طولانی بهم بده نوه هامو ببینم.موفقیتاشونو ببینم آمینتاریخ امضام ۴۰۱/۱۲/۲۱. .................................دوس دارم همه چی رو ول کنم و برم.زندگیم خیلی مزخرف شده.عذاب وجدان دارم که دوتا بچه رو تو‌این زندگی اوردم...ازونطرف دلم واسه خودم میسوزه که دارم اینهمه ظلم رو تحمل میکنم.تو سی سالگی عین پنجاه ساله ها شدم.دعای هر روزم تاوان دادن شوهرمه تو‌همین جوونیش خدا ازش نگذره.هیچ خوب نیس حالم.دارم چرتو پرت مینویسم.خدااااا تورو خداااااا گناه دارم.ارامشم کجاس؟همونو بده خواهش میکنم🥲
یه زهرا و یه فاطمه میشناسم تو شهر معروفن.از اسمشونم خجالت نمیکشن.بخاطر این دوتا انگل ازین اسما متنفر ...

وقتی یکی می خواد آب بخوره سعی می کنه تا جای ممکن به نزدیک خود چشمه (سر منشاء اش) اونجا هم خاطره ات جمع تره نسبت به پاک بودن اش هم خنک تره . 

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی یکی می خواد آب بخوره سعی می کنه تا جای ممکن به نزدیک خود چشمه (سر منشاء اش) اونجا هم خاطره ات ج ...

دیگه نمیشه به سر منشا وصل شد.

هیچکس احترام هیچی رو‌نگه نمیدارع.

کمتر کسی دیگه با اسمای مذهبی یاد معصومیت میفته.

الان با امیرا یاد لاشیا میفتن با محمد ها یاد چیز دیگه با علی چیز دیگه .

فاطمه و زهرا هم یاد اور یه تیپ شخصیت شدن.

هیشکی یادش نیس اینا از کجا اومده.

بیخیال

ما اونجوری که دلمون میخاست زندگی نکردیم،،،جوری زندگی کردیم که مجبور بودیم....حتی نمیدونم بگم چه دعایی کنین که حالم خوب شه هیچی خوشحالم نمیکنه چرا....بچه هام نفس منن ،،هیچوقت فکر  نمیکردم کسی رو تا این حد دوست داشته باشم،مادر بودن واقعا سخته...قلبت بیرون از بدنت میزنه.خدا جونم  بچه هاموعاقبت بخیر کن.حالشون همیشه خوب باشه ،خدایا بچه هام تاوان کارای شوهرمو پس ندن لطفا.... ...خدایا عمر طولانی بهم بده نوه هامو ببینم.موفقیتاشونو ببینم آمینتاریخ امضام ۴۰۱/۱۲/۲۱. .................................دوس دارم همه چی رو ول کنم و برم.زندگیم خیلی مزخرف شده.عذاب وجدان دارم که دوتا بچه رو تو‌این زندگی اوردم...ازونطرف دلم واسه خودم میسوزه که دارم اینهمه ظلم رو تحمل میکنم.تو سی سالگی عین پنجاه ساله ها شدم.دعای هر روزم تاوان دادن شوهرمه تو‌همین جوونیش خدا ازش نگذره.هیچ خوب نیس حالم.دارم چرتو پرت مینویسم.خدااااا تورو خداااااا گناه دارم.ارامشم کجاس؟همونو بده خواهش میکنم🥲
2731
واقعا😃😄 ولی من حنا دوست دارم😬

من اسمم زینب هستش، به حدی از اسمم متنفرم که حد نداره، به زودی میخوام اقدام کنم برای تغییر اسمم، امیدوارم بتونم عوض کنم.

یعنی از الان مطمئنم روزی که اسمم توی شناسنامه تغییر کنه بهترین روز زندگیم خواهد بود🩷🥹🩵

من اسمم زینب هستش، به حدی از اسمم متنفرم، به زودی میخوام اقدام کنم برای تغییر اسمم، امیدوارم بتونم ع ...

یه چیزی بگم؟

یکی از دلایلی هم که میخوام عوض کنم ارتعاش اسمی هستش واقعا بنظرم تاثیر داره

ببخشیداااا مثلاً زینب ها خیلی درد و رنج میکشن

زهراها دلرحم و مظلوم میشن(هر چند شاید بعضی ها تو ظاهر خشن باشن)

و بعضی اسم های دیگه 

کلی گفتم حالا استثنا هایی هم هست دیگه

نمیدونم ولی من به این اعتقاد دارم

من دوستم زهرا بود کرد نهال  اما نمیدونم چطوری    

پارتی

خدایا قشنگترین دعا عاقبت بخیریه خدایا عاقبت بخیرمون کن🤲خدایا دومین دعای قشنگ آرامشه نصیبمون کن🤲خدایا سومین دعای قشنگ انقد بهمون مادیات بده که دست روهیچ مرد ونامردی دراز نکنیم🤲خدایا قربون مرام ومعرفتت دستامونو ول نکن ومارو درشرایط سخت قرار نده🤲الهی آمین💌
یه چیزی بگم؟ یکی از دلایلی هم که میخوام عوض کنم ارتعاش اسمی هستش واقعا بنظرم تاثیر داره ببخشیداااا ...

وای عزییزم کاملا درست گفتین، منم بخاطر همینه که میخوام عوض کنم، دقیقا درست گفتین👏👏👏

مامانم به شدت مذهبیه، هزار بار تا حالا باهاش دعوا گرفتم که چرا این اسمو گذاشتی برام، از ۲ سالگی بیماری و نقص عضو دارم، مطمئنم سر این اسم افتضاحمه، یعنی دقیقا ارتعاش اسم رو قبول دارم

2738
میشه بپرسم دلیلتون برا عضو شدن در نی نی سایت چیه

یه مدت به علتی بی کار شدم . توی گوگل بودم که نی نی سایت رو بالا آورد . یه مدت ات کوتاه خوندم و بعدش دیدم گزینه ی کاربر مرد هم داره و مطالب و مسائل و مشکلات جامعه توش گفته می شه اضافه بر اون چندتا گه گاهی در مسائل مربوط به خانوم ها .

اما خودم . بیشتر برای شناخت روحیه ی زنان . و تحقیق درباره ی زبان ها و گویش ها و فرهنگ های قوم های مختلف . طرز فکر افراد در مسائل روزی که پیش می آد . مثلا اینجا سریعتر می فهمم کجا بم گذاشتند . کجا سیل و زلزله امده . کجا اعتراضی شده وووو... تا اینکه بخواد اخبار بگه . بعدا به تاریخ علاقه دارم بعضی تاپیک واقعا جالبه برام . و تاپیک های که درباره شناخت مردان هست اون ها رو هم نگاه می کنم و اگر تونستم و چیزی می دونستم می گم . ..... البته هم خندیدم اینجا هم .... 

اول اش هم دیدم بعضی ها ناراحت هستند رفتم ددی سایت کاربر خیلی کمی داره و خانوم هاش بیشتره تا مردها . و راحت حرف می زنند حداقل اینجا خانوم ها سرسنگین تر هستند . 

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع .