2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منظور چه مدلی؟

منم طلای درشت دوست دارم، ولی به نظرم الان دیگه قشنگ نیست، ظریف قشنگه! البته بستگی به شهر و قومیت و مدل لباس و همچنین تپلی و لاغری و رنگ پوست و اینا هم داره!

ولی در نهایت، به سلیقه طرف بستگی داره!

من اینهمه تز دادم، باز دلم بخواد، حالم خوب باشه، النگو میاندازم، حال میکنم، چیکار کنم، دوست دارم خب!😅😅😅😅

دلا تا کی در این دنیا فریب این و آن بینی/ کمی از چاه ظلمانی برون آ تا جهان بینی .                                                                                مناجات نامه خواجه عبدالله انصاری. 
2738

من دیشب یه گردنبند نازک مرواریدی خریدم، ۱ گرم و ۱۳۰ سوت، ۴ و ۷۰۰!

خیلی گرونه به نظرم ولی خوشکل بود. رفع بودم کراپ تاپ بخرم، طلا خریدم، تمام پولام به باد رفت! 

دلا تا کی در این دنیا فریب این و آن بینی/ کمی از چاه ظلمانی برون آ تا جهان بینی .                                                                                مناجات نامه خواجه عبدالله انصاری. 
مگه پلاک چند طبقه داریم؟ شاید از این مدل ها که بلوچ ها دارن رو میگه نه؟

منم ندیدم 

ولی طلاهای جنوبیا هم خیلی سنگینه 

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
2706