2733
2734
عنوان

وایی بیاین فقط

42 بازدید | 10 پست

دختر عمم لباس فروشه اینترنتی از ینفر 2ملییون پول کشیده طرف رفده پیرینت گرفده الان عکسشو فرستاده میگ پولو بزن شمارشم گیر اورده ینی اگ بهش نده میان دم خونشون باباش معتاده مامانش هم مریضه میگ خاستم برا مامانم قرص بگیرم   وگرنه این کارو  نمیکردم منم پول ندارم بهش بدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببخشید

دخترخاله ات خیلی اشتباه کرده اینکارروکرده

اون بدبخت خودش۱۰۰۰بدبختی داره

بدون اجازه پولش روبرداری بگی قرضیه؟!

بله راحت اثبات میشه واصلاطرف نمیخوادزحمتی بگشه

کارت دخترخاله ات وجوازکارش رومسدودمیکنند

بایدبره صنف و.....

تادیگه تکرارنکنه

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
خربزه خورده باید پای لرزشم بشینه

والا

چه کارهامیکنندبخدا

خیلی ناراحت شدم

حالاتصورکن طرف مسافرهم باشه بدبخت

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2740
ببخشید دخترخاله ات خیلی اشتباه کرده اینکارروکرده اون بدبخت خودش۱۰۰۰بدبختی داره بدون اجازه پولش ...

واییی کاشکی زنه قبول کنه من خودم کم کم میزنم براش

واییی کاشکی زنه قبول کنه من خودم کم کم میزنم براش

حق الناسش رو،چکارمیکنه دخترخاله ات؟!

اون استرسی که به مشتری وارکرده چی؟!