2737
2739
عنوان

اولین شب احیا حرم امام رضام. اسم بدین دعاتون میکنم🌷❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 1063 بازدید | 197 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خیلی ناامیدم خیلی قلب م شکسته ازدیدی شدن دیگران خسته شدیم!!میشه توروخدا برای ماهم دعاکنی تابرج۳سال۱۴۰۳ظبعنی همین امسالی توخونه خودمون باشیم!!😭😭توروخدا خیلی دعاکن برامون،،توروخدا توروامام رضا دعامون میکنی!!دعامیکنی شوهرم دست ب خاااک میزنه براش طلابشه جواهربشه الماس بشه!!! خدا درخیری ب روی شوهرم بازکنه پرازرحمت پرازنعمت پرازبرکت پرازماشین دارشدن پرازخونه دارشدن پراز رزق وروزی فراوان،،که هیچچچچ بنده ای قادرب بستن ش نباشه!!توروخدا دعامیکنی برامون ی مقدارپولی ازکسی میخایم زودتربیادبمون بده و بابرکت باشه توهمین روزا و وام مون هم زودتزبمون بدن دیگه ونخان اذیت مون کنن!!توروخدا دعامیکنی برامون!! توروخدا دعاکن امام رضا رو ب جان پسرش جواد قسم بده منه روسیاه شده رو حاجت رواکنه وبیام پابوس شون وبطلبه مارو سه ساله که نطلبیده!!توروخدا دعامیکنی برامون ماهم خونه دارربشیم😭😭😭 باحال گریه دارم مینویسم ب امام رضاقسم توروخدا دعاکن ماهم تابرج۳همین امسالی توخونه خودمون باشیم ای خدااااااااااااااااااااااایاارحم الراحمین من😭😭

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل ماه محرم خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
2706