2737
2734

اوهم

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یا حسین چیشده 

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               
آقا بخدا همه پسرا هم بد نیستن😂(حرف من از چند روز پیش تو نی نی سایت)

پسرا بد نیستن پسرا گوه خوردن همشون لاشی واییی فقط یه روز گناه ازاد بشه نسل این مردارو من منقرض میکنم 

تو خوبی!!! 
پسرا بد نیستن پسرا گوه خوردن همشون لاشی واییی فقط یه روز گناه ازاد بشه نسل این مردارو من منقرض میکنم ...

عزیزم به اعصابت مثلث باش😅😅

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               
2740
یا حسین چیشده 

بعد 20 بار که زنگ زدم آقااا جواب داده میگم میخوام برم خونه رفیقم ننه بابام ا0ازه دادن این برا من قلدری میکنه میگه هیچ جا نمیریااا بشین خونه مرتیکه بززززز اخه من از چیه این خوشم میاد نه اخلاق نداره نه شعور نه شخصیت بچههه پروووووو 

تو خوبی!!! 
چه کار به مامانش داری ؟ 

من کاری ندارم به مامانش بهش زنگ زدم میگم میخوام برم خونه رفیقم میگه نرو بشین خونه  نه بابامه نه داداشمه نه هیچ کوفتیم نیست تهشم بحثمون شده هرچی از دهنش دراومد بار خانوادم کرد هرچی لایق مادرش بود به من گفت 

تو خوبی!!! 
2706