2733
2739
عنوان

ازدواج داداشم

534 بازدید | 33 پست

اون موردی که میخاد را پیدا نکردیم هر چی میگردیم. دنبال قد بلند و نجابت هست و میگه مذهبی باشه. درآمدش خوبه قدش هم بلنده. و خوش اخلاق هست. توی دوستام خیلی آدم خوب هست و خوش اخلاق ولی قد بلند نیستن.. 😭😭😭😭. اصلا قسمت نیست یه مدت میگفت نه. حالا که خودش اومده گفته دختر، نایاب شده

خوش اخلاق و خوش چهره هست قدش هم بلنده از خودش کار گاه داره ماهی 150 200 درآمدشه خیلی کاریه 24 سالشه. 

لطفاً آقایون در تاپیک شرکت نکنند

دانشجوی پزشکی/کار آفرین/گرافیست/برای بار هزارم بله همه با هم امکان پذیر است تازه کجاشو دیدی. این داستان ادامه دارد.... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

قسمتش نیست هنوز ازدواج کنه عزیزم حالا چرا قد بلند میخواد

گاهی دوست دارم برگردم به عقب و بغلت کنم کاش هیچوقت اون شب کذایی نبود چیکار کنم بدون نبودت عمه 🖤😭میدونی مامانت داغونه میدونی من تنها شدم میدونی رفیقم بودی رامینم کجایی عمه💔میشه براش فاتحه بخونین و صلوات بفرستبن
به وقتش پیدا میشه

الان وقتشه دیگه اصلا پیدا نمیشه

دانشجوی پزشکی/کار آفرین/گرافیست/برای بار هزارم بله همه با هم امکان پذیر است تازه کجاشو دیدی. این داستان ادامه دارد.... 
2738
هنوز سنی نداره موقعیتشم ک خوبه صبر کنید انشالله ی کیس خوب پیدا میشه 

اخه خودش صبر نداره میگه بلاتکلیف هستم

قسمتش نیست هنوز ازدواج کنه عزیزم حالا چرا قد بلند میخواد

چون قد خودش بلنده 

بنطرم اشتباهش اینجاس که ملاک های ظاهری براش درادلویت بیشتری داره 

5،6 سانت قد ملاک خوشبختی نیست که دنبالش 

آره این خیلی مهمه قیافه طرف به دل برادرت بشینه بهرحال بحث ی عمر زندگیه ولی مگه برادرتون میخاد تیم بسکت بال بزنه دنبال قد بلنده؟ یا باید بیشتر دنبال ی دختر با خانواده و فرهنگی میخاد بگرده 

حاضرم شرط ببندم چند وقت دیگه این آقا ی دختری میبینه که قدش ملاک نباشه ولی چنان به دلش بشینه.... 😅

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  
خب حتما باید بلند قد باشه . شرایط بهتری هست که برادرت میتونه بجای این جایگزین کنه

چه شرایطی؟ خوب قد خودش بلنده 

ماهی ۲۰۰ میلیون درآمدش؟ مگه کارگاه چی داره ؟

کارش صنعتیه

2706