2733
2734
عنوان

جاریم و شوهرم

1385 بازدید | 92 پست

من عقدم و شوهرم خیلی با جاریم میشوخه میخنده در غیابم بیشتر ... جاریم طبقه بالاشونه .. واقعا من اذییتم ازین همه صمیمیت ..راه کار چیع؟؟؟ خواهش میکنم از همه جاریا محترم وقتی برادر شوهرتون مزدوج میشه صمیمیت کم کنید هم.نجو ک دوس ندارید جاریتون با شوهرتون صمیمی باشع ... من الان همش در عذابم خوشم نمیاد واقعا حسم ب شوهرمم داره بد میشع نمیدونم چکار کنم حتی اگع مثل خواهر برادرن من به این حجم صمیمیت حساسم و قلبم درد گرفته🥺 خو شوهرم دوست دارم حسودیم میشه.. راه کار چیه ؟ با شوهرم در میون بذارم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میشوخه😑

😂😂

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
2738

ینی فک میکنی شوهرت ممکنه بهت خیانت کنه؟ اگه این فکر رو داری اصن نباید باهاش ازدواج میکردی

اگه فک میکنی جاریت ممکنه مخ شوهرتو بزنه روی اعتماد به نفست و عزت نفست کار کن که فک نکنی جاریتتتتتت از تو بهتره و توانایی زدن مخ شوهرتو داره

و سوم که خجالت بکش

..♡
شما حساسيتتون رو كم كنيد شوخي هاشون اگه عاديه و مورد بدي نداره سعي كن عادي باشي

خوب من دوست ندارم جلو من بهم نگاه ک میکنن انگا نگاه همو میفهمن و باهم میشوخن ... واقعا بدم میاد 

لطفا تا وقتی انقدر بچه هستید ازدواج نکنید 😒

چه ربطی داشت؟؟

این حجم از روشنفکر نما بودن غریبه

اسی حق داری ناراحت بشی هرکی جای تو بود حسادت میکرد

تنها توصیه ای که میتونم بگم هبچ وقت باهاشون همسایه نشو!! 

هیچوقت!!!

رفت و آمدتون رو باهم خیلی خیلی کم باشه بعد ازدواج!!!!!

2706