2737
2739

دوتا پسر۷و۱۰ساله داره آرامش برام نداشتن از بس از کله صب تا خود شب می دون تو خونه و سروصدا می کنند جیغ می کشن از خواب می پرم هرچی هم تذکر دادم بی فایده بوده همین الانم صدای تلویزیونشون اونقدر بلنده ک بد رفته رو اعصابم کیا حال منو دارن ب نظرتون چیکار کنم بلکه آرامش پیدا کنم توروخدا اگ بادین راهکاری بدین

صاحب خونه اید شما اونم صاحب خونه ست؟ اگه اره یه میله میتونی سرش پارچه ببندی هی به سقف بزنی در طول روز توام اذیتشون کنی، صداشون دراومد بگو چندین بار تذکر دادیم رعایت نکردین، شما رعایت کنین ماهم میکنیم

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
صاحب خونه اید شما اونم صاحب خونه ست؟ اگه اره یه میله میتونی سرش پارچه ببندی هی به سقف بزنی در طول رو ...

آره گلم هردو صاحب خونه ایم امتحان کردی گلم این روشو؟

خدا کنه جواب بده واقعن دیگه رد دادم😮‍💨🥲

صاحب خونه اید شما اونم صاحب خونه ست؟ اگه اره یه میله میتونی سرش پارچه ببندی هی به سقف بزنی در طول رو ...

وای نکنه شما همسایه مایی اخه اونم اینکار رو میکرد😂😂😂

ولی اون واقعا مشکل روانی داشت پیرزن خرفت

درد
2740
آره گلم هردو صاحب خونه ایم امتحان کردی گلم این روشو؟ خدا کنه جواب بده واقعن دیگه رد دادم😮‍💨🥲

ما مستاجریم ولی انجام دادیم قبلا، ولی خب فرقش اینه خانوادگی ام ام ای کار میکنیم وقتی خودشو شوهرش باهامون کتک کاریشون شد دیدن خشونت جواب نمیده حساب بردن، هنوزم خانوم حرص داره به بچه نمیگه بشین، ولی وقتایی که شوهرش خونه ست سر و صدایی نیست شوهره بهش میگه دردسر نکنه احتمالا، وقتایی که شوهره سرکاره کرم میریزه میز صندلی جابه جا میکنه یا کفش پاش میکنه رو کف سرامیک تق تق راه میره صداش تو خونه ماست. قرارداد تموم شه خلاص میشیم

وای نکنه شما همسایه مایی اخه اونم اینکار رو میکرد😂😂😂 ولی اون واقعا مشکل روانی داشت پیرزن خرفت

چیکار میکردید که اینکارو میکرد؟

واقعن میگی؟ینی هیچ راهی نیس؟ تجربه داشتی توهم؟

اره بابا هیچ کاری نمیتونی بکنی 

اینحوری نه ولی یه زن و شوهر مسن بودن 

زنا یهو ساعت ۳ صبح داد میزد جیغ میکشید که سر و صدا نکنید.الکی ها نهایت همسایه دیگه ننو بچه تکون میداد 

هرجی شکایت کردیم پلیس اوردیم فایده نداشت 

اخر شوهرش مرد بچه های مرده از خونه انداختنش بیرون

اون صابخونس یا مساجر

درد
2706