2737
2739
عنوان

بهم خیانت شده حالم بده بیاید

1001 بازدید | 72 پست

خانما من پنج ساله با بکی دوستم قراربود چند ماه دیگه بیاد خواستگاریم خیلی باهم مشکل داشتیم قبلا حلش کردیم هزار بار اشتباه کرد خیانت کرد من بخشیدمش. این مدت نمایشگاه بود من غرفه مو جم کردم باهام دعوا کرد دیگه نزاشت برم غرفه پیشش. گفت نمیخوام چند روز حرف بزنیم اون روز بلاکم کرد گفت کار دارم زنک نزن دستم بنده منم سر زده رفتم غرفش و دیدم عه داره پیام بازی میکنه ولی واسه من کار داشت!!! بماند که اسکرین شات فیکو فتوشاپ فرستاد گفت دوستم بود نمیخواستم پیاممونو ببینی. به اسم پسر سیوش کرده بود منم زنگ زدم به اون شمار واقعیه گفت نه من اصلا باهاش حرف نزدم . ولی طرفو با اسم اون سیو کرده بود. خلاصه امروز دیدم با اون زنای غرفه کناریش کلی صمیمی بودن اون زنا به بلوتوث دوس پسرم وصل میشدنو بگو مگو و خنده و صمیمیییااا . بعد گوشیشو چک کردم یه اسکرین شات دیدم پیج یکی از اون زنا بود از پیجشون عکس گرفته بود. گفت اون شبم رسوندمشون خونه. گفتم پیج‌کبه گفت اون زنه غرفه مال یکیشونه رو مچ دستشم تتو داره گفتم نمیدونم کیو میگی . بعد داخل اون اسکرین شات فیکه یادش رفته بود یکی از پیامارو بپاکه ندیده بود . دوس پسرم واسش نوشته بود تو که اینجا نیستی نمیای اینجا. چن روزه اون دخترم نیومده نمایشگا . حالا بهشون شک کردم. میگفت ۴۵ سالشونه گفتم زن ۴۵ ساله تتو داره؟ خیلی بهشون شک کردم . اسکرین شات فیک ، دروغ ، اون پیامی که یادش رفت پاک کنه. اصلا نخوابیدم دو روزه بیدارم حالم خوب نیست

هرچی قسم بود خورد میگفت قران بیار دست میزارم روش قسم میخورم با هیچ دختری حرف نزدم منم باورم شد باهاش اشتی کردم . اما الان به این موضوع شک کردم . اصلا یادم نبود ازش بپرسم چرا از پیج زنه عکس گرفتی از رو گوشیش عکس گرفته بود.. الانم که بهش فکر میکنم راس میگه بقران دختر نیست چون طرف زنه فکر کنم بیوه س. حالم اصلا خوب نیست نمیدونم چجوری مدرک جم کنم ثابتش کنم چون اون حق به جانبه و قبولش نمیکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چند خط اول رو که خوندم دیگه بقیه متن رو بیخیال شدم

عزیزمن،، خواهر من داری میگی تو این 5سال خیانت زیاد ازش دیدی چطور انقدر خودتو بی ارزش میکنی که قبول کنی بیاد خاستگاریت🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

یه کم به فکر خودت و آیندت باش

از همچین کسی مرد زندگی و متعهد درنمیاد

ازدواج میکنی دوروز بعد هرروز میای اینجا تاپیک میزنی خیانت دیدم چیکار کنم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎

این ب درد زندگی کردن نمیخوره چون هیچ تعهدی ب شما نداره

برای کسی ک اندازه یه تف ارزش نداره خودتو بی ارزش نکن

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
2738

جدا با همچین شخصی قصد ادامه دادن داری!

اخه ب چ قیمتی!

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2706