2737
2734

سلام والا من و شوهرم داشتیم جدا می‌شدیم که باز آشتی کردیم ولی الانها حس میکنم بدتر شده مثلا چندروز پیش من مریض بودم مریضی منو یادش رفته بود رفته بود با دوستاش بیرون بعد که بهش گفتم گفت یادم رفته درحالیکه من حالم خیلی بد بود یا اینکه من از یه بازی آنلاین خوشم‌نمیاد چند بار دعوامون شده گریه کردم گفتم‌این بازیو نکن چیز مهمی که نیست اگر اینقدر تو زندگی تو ارزش دارم از این بگذر ولی دیدم باز داره بازی میکنه و ازمن پنهون کرده...خیلی احساس تنهایی میکنم خسته شدم از دعواها 

نگین چرا به یه بازی گیر میدی چون ازش خاطره خوبی ندارم بعدشم دلم نمیخواد یه بازی از من تو زندگی مهم تر باشه پشیمونم‌میگم کاش همون موقع جدا شده بودم وقتی ارزشی ندارم و درک نمیشم خسته شدم نظر شما چیه ایندفعه واقعا قهر کنم و برم برای همیشه؟

درمورد زنذگیت اینجا نظر نخواه ،نصف ادمای اینجا روانشون مشکل داره

چون که خدا همه چیز را دید‌ و کاری نکرد...من یه سوال دارم از اون بالایی؟واس حاطره چی آفریدی؟نونت کم بود؟آبت کم بود؟مشتی تو با اون همه قدرت و عظمت،دبدبه و کبکبه ،یه حال خوش به ما نمیرسید؟چجوری دیگه ازت باس بخوایم؟که خساست نکنی؟مشتی پشتتو کردی به ما انگار پیاز خوردیم،کجایی تو پس ؟خالق بی نیاز؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره واقعا جداشو چون اینجوری زندگی رو هم برای خودت سخت می‌کنی هم ایشون با تشکر 🚶❤️🫂 

گر قیامت قصه باشد پس کجا جویم تورا ؟! 🖤 دختری که عاشق شعره 🐥 الانم یه نینی ناز داره بزرگ می‌کنه 🤱 
2731
2738
عزیزم سوره مزمل بخون مرتب باعث افزایش علاقه ش و عشقش بهت میشه.اما در مورد بازی به نظرم کاریش نداشته ...

خب قبلا این بازی باعث شده بود حتی منو ول کنه و با یه دختره دوست شده بود هرچی من تو اینستا انفالوش میکردم دوباره شوهرم فالوش می‌کرد پیجش دست من بود