2752
2734
عنوان

عادت بد روزمره تون چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 47 پست

ولی تا دلت بخواد عادت های خوب دارم😍

آرامِش اَفسانَست ما زاده ی دَردیم..🕊 • ‌. ★🌙 • ★ . . ★ • . ★ . • ° ★ . ★ ° ★🌙 . ° . • ★🌙 . ★ . . • ★ . . • ° ★ . • ° ★🌙 . • ° ★ • . ★🌙 . • ° ★ . • ° • ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی تا دلت بخواد عادت های خوب دارم😍

خداروشکر 

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

خوردن پوست لب

زیاد تو گوشی بودن

نخوردن مولتی ویتامینا و قرص آهنم

دیر اماده شدن برای بیرون

تو شارژ با گوشی کار کردن

تا دیروقت بیدار موندن

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
2731
خوردن پوست لب زیاد تو گوشی بودن نخوردن مولتی ویتامینا و قرص آهنم دیر اماده شدن برای بیرون تو شار ...

دقیقااا

کندن پوست لب رو چیکار کنممممم

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
اینترنت به ...دادن🤦‍♀️ زیاد تو گوشی بودن🤦‍♀️ زیاد تو این سایت امدن🤦‍♀️ زیاد فیلم کره ای نگاه ک ...

منمممم

نمیدونم،واقعا حس میکنم افسردگی دارم  حالم هم نه واقعا خوب نیستم😂

چع بد درکت میکنم منم همینم

اتفاقاً عالیهههه همیشه خونت مرتبه

خیلی خوبه هرموقع مهمون بیاد مشکلی ندارم 

ولی عادت بدیه اماده ایم ک بریم مهمونی یا اصلا از خونه بزنیم بیرون من حتما باید لباسارو بزارم سرجاشون اگه یه لیوان تو سینک بود بشورم بزارم سر جاش 

لیلی آن عشق میشوم که مجنونش تو باشی🫂♥️
دقیقااا کندن پوست لب رو چیکار کنممممم

نمیدونم، من مجبورم اینکارو همیشه بکنم هرروز چون پوست لبم خشک میشه و لبم کوچیک و بی رنگ دیده میشه، بعد که پوستشو میکنم هم حجمش هم رنگش تغییر میکنه. ببین :

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️