2737
2734

اون پسری ک دیشب تو تل دانشگاه امیر کبیر بود عکس خودش و خواهرش و فرستاد آشنا یا فامیل بوده ؟ چی دربارش حس می‌کنی 

@دختر_اکلیلی20    

@پرشوکا    

@990shaparak    

@khodashokret    

لطفاً تا حس ششم نیومده کسی چیزی ننویسههع

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم نفهمیدم کلا سوالت چی بود؟ 

ککی ازدواج میکنم 

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
2740
بنظرت زنگ بزنم یا منتظر زنگ و پیامش باشم ؟

عزیزم تو زرنگی باهوشی مثل مرد قوی هستی اما احساساتی هم هستی هرچند گریه ات و کسی ندیده و مغروری و اجازه نمیدی کسی شکستت رو ببینه و کم هم نمیاری، متاسفانه اقای مقابلت ولخرج و رفیق باز و اینده نگر نیست دهن بین هست دوستت داره اما چون اخلاقتون متفاوته همش تو مشکل هستین ، پیام بده اما احساسی نه ، بگو من تصمیماتی دارم که باید انجامش بدم اما بودن و نبودنت مسیر تصمیمم رو تغییر میده یا باش یا اینمدلی بودنت بدردم نمیخوره نباش ببین جوابش چیه؟ از احساساتت نگو که دلتنگتم  و اینا نگو اون از ضعف تو استفاده میکنه که هرکاری کنم طرف بازم دلتنگم میشه و میاد مغرور باش و محکم جواب بگیر دیدی گف اینجور و اونجوره بگو پس زودتر تمومش کن تا من تکلیفم رو مشخص کنم بزار بترسه که تو رو از دس داد 

ما هیچ وقت داستان را از زبان شیطان نشنیده ایم!!!!!....به بی دردان بیان درد دل دردی دگر باشد!!!!!
اینکه اون پسره ک دیشب تو تل بهم پیام داده عکس خودش و هم فرستاد آشنا یا فامیل بوده ؟ یا اینکه نه همین ...

مواظب باش تو آتویی نده غریبه نمیاد عکس ناموسشو درجا بفرسته مگ اینکه یه نقشه ای داره یا یکی گفته بیاد سمتت من حس منفی ازش دارم مواظب باش اما تهوتوشو هم دربیار

ما هیچ وقت داستان را از زبان شیطان نشنیده ایم!!!!!....به بی دردان بیان درد دل دردی دگر باشد!!!!!
عزیزم تو زرنگی باهوشی مثل مرد قوی هستی اما احساساتی هم هستی هرچند گریه ات و کسی ندیده و مغروری و اجا ...

درسته همش تو قهرو آشتی هستیم 😔💔

ولی من اصلا قوی نیستم و خیلی بیقرارم از دوریش 😭😭

همسرمه میگه طلاقم نمیده ولی حاضرم نمیشه خودشو اصلاح کنه زندگیمون درست بشع منم خسته م از بلاتکلیفی نمیدونم چ کار کنم 🥲

نـــور بر تاریکی پیـــروز است... ✨
مواظب باش تو آتویی نده غریبه نمیاد عکس ناموسشو درجا بفرسته مگ اینکه یه نقشه ای داره یا یکی گفته بیاد ...

چه جوری ته و توشو در بیارم اکانتش و پاک کرده 🥲

یعنی ممکنه فامیل بوده باشه؟ گفت کرد سمت ترکیه است 

همش گیر داده بود عکس قدی من قدی نفرستادم فقط صورتم بود تو عکس اونم ۳ ثانیه ای انگار میخواست بحث و س،ک،س،ی کنه ک مم گفتم میخوابم صبح دیلیت اکانت کرده 

درسته همش تو قهرو آشتی هستیم 😔💔 ولی من اصلا قوی نیستم و خیلی بیقرارم از دوریش 😭😭 همسرمه میگ ...

اونم دوستت داره اما تو کوتاه نیا بزار فکر کنه تورو از دست داده خودشو اصلاح کنه ، اینجوری میگه خب من هرکاری بخام میکنم فوقش زنم قهر میکنه بعده یه هفته هم بی قرارم میشه و دوباره اشتی میکنه ، نترس طلاق ب این اسونی ها نیست بگو من ازت هیچی نمیخام فقط تحمل رفتارات رو ندارم و با توافقی جداشیم اولش بگو هیچی نمیخام که بدونه تو پولکی نیستی اما دیدی به اصل موضوع و دادگاه رسیدین اونوقت از حقت نگذر ، انشالله که نمیرسین چون توی طلاق چند جلسه مشاوره اجباری میفرستن شاید توی اون مرحله ترسید و به خودش اومد 

تو فقط کوتاه نیا بدعادتش کردی عزیزم اما دوستت هم داره ها فقط تربیتش مناسب نبود از بچگی این مدلی بزرگ شده سختش هس خودشو عوض کنه 

چه جوری ته و توشو در بیارم اکانتش و پاک کرده 🥲 یعنی ممکنه فامیل بوده باشه؟ گفت کرد سمت ترکیه است&n ...

ایول خوبکاری کردی حتما کسی از آشناها بوده خواسته تورو امتحان کنه بهترین کارو کردی 😍 

2706