2733
2734
عنوان

بیاین این کاربر کلاهبرداره بهتون معرفی کنم شما رو گول نزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 895 بازدید | 60 پست
خب تقصیر خودتونه گول همچین شیادهایی رو میخورین الان هم برید پلیس فتا شکایت کنید 

عزیزم پیش میاد منکه اولین و اخرین بارم بود

حتما میرم گلم

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲
خواهش عزیزم به جز من از چند نفر دیگه ام کلاه برداری کرده اسکریناشو گذاشتم

دو تا اسکرین گذاشتی که هیچی رو مشخص نمیکنه ...تو هیچکدومش هم کاربری شما دیده نمیشه ..

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن ......منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن .........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من حتما پی این ماجرارو میگیرم فتا اشنا داریم ازش شکایت میکنم پیداش میکنم ولی اره عزیزم دیگه تجربه شد ...

اسی پلیس فتا اشنا داری میتونه یه پیجی را برام حک کنه؟

برا خوشبختی بچهام دعا کنید
چون بارها اطلاع رسانی شده باهار تذکر دادن مدیر سایت تاپیک ممنوعیتارو پین کرده بازم شماها همون اشتباه ...

عزیزم من خیلی وقت نیست که عضو شدم ندیده بودم اصلا

2731
دو تا اسکرین گذاشتی که هیچی رو مشخص نمیکنه ...تو هیچکدومش هم کاربری شما دیده نمیشه ..

اینا کاربرای دیگس عزیزم که گذاشتم ببینید چند نفر به جزمن گول خوردن اگه حوصله داشتی بزن رو کاربریش همه رو بخون

عزیزم پیش میاد منکه اولین و اخرین بارم بود حتما میرم گلم

آخه فکر می‌کنید همه مثل خودتون دلشون پاکه.....بله اگر پیگیری کنید راحت براتون پيداش می‌کنند و کاری می‌کنند که به غلط کردن بیوفته مطمئن باشید 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
این همه بعد از جریانات کاربر معروف نی‌نی‌یار پنج گفت به هیچ کس اعتماد نکنید اعتماد هم کردید مسئولیتش ...

جریانات کی؟ میشه بگی؟ 

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2738

چت خصوصی ام دارم ازش فیلم گرفتم از صفحه که باید به فتا نشون بدم اینارو به شما نشون دادم که بشناسیدش

اینا کاربرای دیگس عزیزم که گذاشتم ببینید چند نفر به جزمن گول خوردن اگه حوصله داشتی بزن رو کاربریش هم ...

خب چرا از صحبت های خودتون اسکرین نمیزارید ؟ یا واریزی که انجام دادی ؟ شما مدرک بخواید به جایی ارائه بدید باید مستقیم در ارتباط با خودتون باشه ...این افرادی هم که تو اسکرین اسمشون هست باید خودشون برن برا شکایت اقدام کنن ...

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن ......منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن .........
چت خصوصی ام دارم ازش فیلم گرفتم از صفحه که باید به فتا نشون بدم اینارو به شما نشون دادم که بشناسیدش

آهان .اوکی .ممنون بابت اطلاع رسانی هرچند من تو زندگیم چه واقعی چه مجازی طرف این جور مسائل نرفتم اصلا ...امیدوارم شما هم با پیگیری مشکلتون حل بشه ..

خب همین که داره دعانویس تبلیغ میکنه بد نیست ؟

چرا اتفاقا  . از نظر من تمام این موضوعات صرفا کلاهبرداری هست ...من منظورم این بود که استارتر باید از خودش و طرف مقابلش مدرک داشته باشه و استناد به اسکرین صحبتهای کاربر های دیگه به عنوان مدرک قابل قبول نیست ...که خدا رو شکر انگار مدارکش جوره .

2706