2733
2734
عنوان

بیاین این کاربر کلاهبرداره بهتون معرفی کنم شما رو گول نزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 895 بازدید | 60 پست
کارمنم اشتباه بود عزیزم میدونم ولی اسکرین گذاشتم ببین چند نفررو گول زده

گلم یکی حس ششم یکی اینا 

همشوووون گوه خوری میکنن فقط

چون که خدا همه چیز را دید‌ و کاری نکرد...من یه سوال دارم از اون بالایی؟واس حاطره چی آفریدی؟نونت کم بود؟آبت کم بود؟مشتی تو با اون همه قدرت و عظمت،دبدبه و کبکبه ،یه حال خوش به ما نمیرسید؟چجوری دیگه ازت باس بخوایم؟که خساست نکنی؟مشتی پشتتو کردی به ما انگار پیاز خوردیم،کجایی تو پس ؟خالق بی نیاز؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب تقصیر خودتونه گول همچین شیادهایی رو میخورین الان هم برید پلیس فتا شکایت کنید 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
2740

گلم حالا این که گذشت ولی براتون تجربه بشه 

این همه سال دارن تبلیغ میکنن ودر موردش حرف میزنن.نمیدونم چرا هنوز مردم گول می‌خورن 

اینا حضوری قابل اعتماد نیستند چه به برسه به مجازی وتلفنی

در سرم جنگ های بسیاریست وتنها کشته اش منم.
دستت درد نکنه اطلاع رسانی کنی که بقیه رو هم گول نزنه 

خواهش عزیزم به جز من از چند نفر دیگه ام کلاه برداری کرده اسکریناشو گذاشتم

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲
این همه بعد از جریانات کاربر معروف نی‌نی‌یار پنج گفت به هیچ کس اعتماد نکنید اعتماد هم کردید مسئولیتش ...

تاپیک بزنیم خودمون تعلیق میشیم😳😐😐 چرااخه

گلم حالا این که گذشت ولی براتون تجربه بشه  این همه سال دارن تبلیغ میکنن ودر موردش حرف میزنن.نم ...

من حتما پی این ماجرارو میگیرم فتا اشنا داریم ازش شکایت میکنم پیداش میکنم ولی اره عزیزم دیگه تجربه شد برام

2706