2733
2739

من اصلا اااا تمایلی ندارم

طرف نه اسممو میدونه نه اصلا می‌دونه کی هستم و اصلا جلوش افتابی نمیشم

ولی بنظرم باید خودش بیاد جلو

نیاد هم که هیچ دو روز مراسم عزاداری بعدش ب زندگی عادی برمیگردم😐

ایا من عادی ام

اصلا نمیتونم خودمو بشکنم برم بگم

نمیشه واقعا 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چن سالته

۲۱_۲۲

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای...
2731

نتونستم اعتراف کنم 🤦🏻‍♀️

عمراااااا اعتراف نمیکنم 

(دایی)رفیقم ، همدمم، هَمه کَس و کارم ،دار و ندارم چطوری دلت اومد منو تنها بزاری و بری پیش خدا ، ای دایی نامرد و بی وفا بدون من کجا رفتی ...دایی بعد تو کیو بغل کنم، کنار گردنش رو ببوسم ، از سر و کولش آویزون بشم انقدر حرف بزنم براش که سرش درد بگیره ، با کی فیلم ببینم ، خونه کی برم خوش بگذره که دیگه دلم نخاد بیام ،با کی شهربازی برم وقتی بریم تونل وحشت از ترس سفت بغلش کنم ، با کی برم بیرون ، با کی؟؟؟ کی رو داشتم بجز تو ، تو تمام دلخوشیم داخل این زندگی بودی🖤عزیزترینم من قولی که بهت دادم رو یادمه قسم میخورم دکتر میشم و به قولم عمل میکنم .... دیدار به قیامت.....
مراسم عزاداری خوب اومدی😂😂

والاها نمیتونم حتی جلوش افتابی بشم

نتونستم اعتراف کنم 🤦🏻‍♀️ عمراااااا اعتراف نمیکنم 

خوشبختم منم همینم 

تورو ن دیده ن شنیده ن میدونه وجود خارجی داری

اره عزیزم منتظر باش داشت میگفت یا نون بربری ای خواهم یافت

یا نون بربری خواهم ساخت:)

کاربر سال ۹۸ "توتفرنگیعصبی " هستم تعلیق برای دفاع از واقعیت🤍لطفا بازخواستم نکنید من از روی عنوان تاپیک جواب کلی میدم حوصلم نمیکشه جزئیات رو بخونم🤍
2738

نمیگم

ولی یکی بود که من هم می‌شناخت فقط یک بار فالوش کردم از خوشی نمیدونست چیکار کنه همون روز قرار کافه گذاشت😅

البته چون چند سال قبلش خودش پیشنهاد داده بود و...

تا مرحله‌ی ازدواج پیش رفتیم اما چون خانواده‌ام قبول نکردند دیگه نشد🙂

من رفتم گفتم آقای فلانی میخوام امروز بهتون یه چیزی بگم اگر وقت دارین

من شما رو دوست دارم ..

این حس خیلی مدت وجود داره 

البته اون موقع بیست سالم بود 

الان بمیرم این کارو نمیکنم 

اونم اون موقع سکوت کرد هیچی نگفت 

منم از لجم پیامم رو پاک کردم

مثل مرداب غمگینی ک نیلوفر نداشت ..
تورو ن دیده ن شنیده ن میدونه وجود خارجی داری اره عزیزم منتظر باش داشت میگفت یا نون بربری ای خواهم ی ...

😂😂😂😂😂😂

خدایی حق هم داره ولی ها

من رفتم گفتم آقای فلانی میخوام امروز بهتون یه چیزی بگم اگر وقت دارین من شما رو دوست دارم .. این حس ...

وای پسره چند سالش بود

😂😂😂😂😂😂 خدایی حق هم داره ولی ها

یه خودی نشون بده بعد منتظر بشین بیاد دگ دختر

کاربر سال ۹۸ "توتفرنگیعصبی " هستم تعلیق برای دفاع از واقعیت🤍لطفا بازخواستم نکنید من از روی عنوان تاپیک جواب کلی میدم حوصلم نمیکشه جزئیات رو بخونم🤍
2706