2737
2734

دخترم دوماهشه بخاطر ریفلاکسش دکتر بهش شیرخشک ای ار بیومیل داده تا قبلش گیگوز۱ خوب میخورد مشکلی نداشت بقیه برندای شیرخشک یبوست میگرفت ولی گیگوز بهش ساخت الان بیومیل ک میدم بهش میسازه ولی طعمشو دوست نداره بی میل میخوره اشکال داره ی پیمانه گیگوز و با بیومیل ای ار مخلوط کنم بدم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

نه نباید نخلوط کنی عزیزم حتی عوض کردن تند تند شیر خشکم درست نیست یه مدت بهش بده بعدش عادت میکنه

اتفاقا بیومیل از گیگوز خوشمزه تره ولی معلومه نی‌نی غذای چرب و چیل بیشتر دوست داره‌ها چون گیگوز و نان بشدت چرب ترن تا بیومیل و اپتامیل

2738

عادت می‌کنه 

همون ای آر رو بده

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist

یه پیشنهاد برات دارم. من به‌تازگی با زیپاد برای فرزندم حساب دیجیتال کودک‌ونوجوان بانک پاسارگاد باز کردم و از بین چندین طرح جذاب و قشنگ، یه کارت بانکی هم براش گرفتم. تو هم می‌تونی کاملاً رایگان و غیرحضوری با این اپلیکیشن برای فرزندت افتتاح حساب کنی و هدیه بگیری.

با کد من وارد اپلیکیشن شو، و بعد با کد اختصاصی خودت، دوستانت رو دعوت کن و هدیه بگیر.

کد دعوت من اینه: 40129069 

در ضمن ۵۰ تومن هم موقع افتتاح حساب هدیه میده