2733
2739

منو خواهرشوهرم می‌خواستیم بریم ناخن مو درست کنم یهو مادرشوهرم با خنده گفت ناخن هاتو ریمو میکنی پول پسرم تموم نشه

درصورتی که خواهرشوهرم ناخنش کاشته و حالا قراره دماغشو عمل کنه و جای خصوصی شو عمل کرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وقتی میری پیش خانواده شوهربایدیه گوشتودرکنی ویه گوشتودروازه 

شماهم باشوخی جواب طعنه هاشونوبده .اصلابه این فکرنکن که تیکه میندازن وطعنه میزنن 

اینجوری خودت راحت تری 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

به شوخیم حق نداره بگه عزیزم زندگی خودتو شوهرت و پولایی ک خرج میکنید به خودتون مربوطه نه کس دیگه ای بهش بگو منم میخام اینکارا رو برای پسرت انجام بدم هرچقدر من به خودم برسم اون خوش حال تره

2738
2706