2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی دیروز میگفت معلمه نصف روز دیگشو فقط روزای فرد می ره سرکار۸۰تومن دستمزد میگیره

شینیون کارمیکرد

من موندم مگه شینیون همون کار مو نیس؟مگه فقط برای مراسم وعروسی نلت شینیون نمی کنن؟

حق باشماست
2728
یکی دیروز میگفت معلمه نصف روز دیگشو فقط روزای فرد می ره سرکار۸۰تومن دستمزد میگیره شینیون کارمیکرد ...

اتفاقااااا

شنیون هم بعد میکاپ خیلی پر درآمدههه

فکر کن طرف ۲۰ دقیقه زمان میزاره یه کرلی میکنه ۴۰۰ پول میگیره

اتفاقااااا شنیون هم بعد میکاپ خیلی پر درآمدههه فکر کن طرف ۲۰ دقیقه زمان میزاره یه کرلی میکنه ۴۰۰ پ ...

اون میگفت شینیون۱میلیونی می زنه

من سوالم اینه،هرروزکه مراسم ومهمونی نیس برای مردم پس چرامیکاپ وشینیون اینقدر زیاد درخواستی داره؟

حق باشماست
2740
اون میگفت شینیون۱میلیونی می زنه من سوالم اینه،هرروزکه مراسم ومهمونی نیس برای مردم پس چرامیکاپ وشینی ...

آره خب شنیون از ۴۰۰ هست تا ۱ و خورده ای

و اینکه میگین هر روز عروسی نیست درسته

ولی شنیون کار انقد تو همون آخر هفته درمیاره که دیگه به روزای دیگه نیازی ندارههه

دوست صمیمی من شنیون کاره

درآمدش تو ماه زیر ۳۰ تومن نیست

فقط هم آخر هفته ها سرکاره

جدی

بلهههه

البته باید از سختیهای کارش هم بگم

تقریبا هیچ آخر هفته ای نمیتونه مهمونی یا بیرون بره

و تا ۱۰ شب تو سالنه

اگر هم بخواد بیاد یا خیلی دیررر میشه یا انقد خسته هست که نمیفهمه مهمونی چطور گذشت

شاید یکی دو هفته ی اول کار بخاطر پولی که میگیره این تفریح نکردنا به چشم نیاد

ولی در دراز مدت یکم سخت میشه چون میبینی اطرافیان هر آخر هفته میرن تفریح ولی تو باید کار کنی 

آره خب شنیون از ۴۰۰ هست تا ۱ و خورده ای و اینکه میگین هر روز عروسی نیست درسته ولی شنیون کار انقد ت ...

چقدر خوبه،تازه فکر کنم شینیون ازهرنظر بهترههم مواد مضر نداره هم برای نماز واینا مورد نیس

حق باشماست