2733
2734
عنوان

تعبیر خواب افتادن دندون لطفا بیاین

188 بازدید | 48 پست

من خواب دیدم دندونم افتاد بعد انگار توی دستم خورد شد

انگار دو تا دندون بودن اینو زیاد مطمئن نیستم اما فکر کنم فکذ کنم دوتا بودن

بعد هیچ خونی چیزی نیومد

وای ینی تعبیرش اینه که کسی فوت میکنه؟

خیلی نگرانم چیزی نیست بخونم جلوگیری چیزی کنم ازش

واقعا تعبیرش فقط اینه؟ وای خیلی نگرانم چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ان شاءالله خیره. دندون جلو اگه بود صدقه بدین

من خیلی خواب افتادن دندون میدیدم ولی الحمدالله خیرمیشد

میگفتن عمرت ازبقیه بیشترمیشه

ولی۲بارخواب دیدم دندون ایمپلنتم افتاد

دفعه اول پدرشوهرم

دفعه دوم مادرم فوت شدن

خیلی الان میترسم

دورازجون اسی وبقیه

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
من خواب دیدم دارم کچل میشم کسی تعبیر شو نمیدونه 

مراقب آبروت باش

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2738
خواب دندون افتادن خیلی بده اگر دندونای جلو بود فورا صدقه بدین یا یه مرغی بکشید

من دیشب خواب دیدم دوستم همه دوستاشودعوت کرده بوو منونه بعدخودم رفتم برای اوناخوب پذیرایی میکردبرامن نه

من ته مونده ی اوناروخوردم کیک وبستنی

تعبیرش چیه دوستمم بارداره

من خیلی خواب افتادن دندون میدیدم ولی الحمدالله خیرمیشد میگفتن عمرت ازبقیه بیشترمیشه ولی۲بارخواب ...

منم دوبار دیدم، بار اول داییم مرد

بار دوم مامانبزرگم

خیلی وحشتناکه این خواب

🗝
ینی چی😐🌝

موی سریعنی آبرو

مراقب دوستات باش

ممکنه کسی ظاهرادوسته ازت آتوبگیره آزارت بده

منم دوبار دیدم، بار اول داییم مرد بار دوم مامانبزرگم خیلی وحشتناکه این خواب

😔😔😔😔😔😔متاسفانه

ولی باصدقه معمولارفع به خیرمیشه

من خیلی خواب افتادن دندون میدیدم ولی الحمدالله خیرمیشد میگفتن عمرت ازبقیه بیشترمیشه ولی۲بارخواب ...

بستگی به تعبیر خود ادم داره. من چند سال پیش خواب دیدم یکی از دوندنای جلوم نصفش افتاده. خودم میدونستم تعبیرش بده. یهو شنیدم خالم بدترین نوع سرطان را گرفته دوماه بعدسم فوت کرد. البته من اکثر خوابام روبای صادقه هست

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
من دیشب خواب دیدم دوستم همه دوستاشودعوت کرده بوو منونه بعدخودم رفتم برای اوناخوب پذیرایی میکردبرامن ...

غیبتش رونکردی؟!

حتی توی دلت؟!

اگرغذاهاش به دهنت بدمزه بودتوغیبت کردی

ولی اگرنه اوناغیبتت روکردن

2706