2737
2739
عنوان

بعضی ترفندهای آرایشی واقعا مسخرن

203 بازدید | 12 پست

مثلا اکثرا میگن صورت گرد ها  باید رژ گونه رو بالاتر بزنن صورتشون لیفت بشه 

درحالی که وقتی میزنی رو سیب گونت خیلیییی کیوت تر و بشاش تر و خوشگلتر به نظر میای😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببخشیدمندیپلم میکاپ هم قبلا گرفتم اما سیب گونه نشنیدم، به کجا میگن؟

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2740
ببخشیدمندیپلم میکاپ هم قبلا گرفتم اما سیب گونه نشنیدم، به کجا میگن؟

لپ

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
لپ

آهان مرسی، راست میگه استاتر ، منم صورتم گرد هست، البته یکمی مربع، میزنم به لپم خودم بیشتر دوس دارم

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
آهان مرسی، راست میگه استاتر ، منم صورتم گرد هست، البته یکمی مربع، میزنم به لپم خودم بیشتر دوس دارم

آره منم همینطورم

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
عزیزم خب تکنیکش اینه ممکنه برا یکی بیاد برا یکی نه

خب وقتی به یکی میاد به یکی نه اسمش نمیشه تکنیک 

منم نگفتم این نیومده به من 

فقط اون یکی خیلییی بهتره نسبت بهش