2733
2739
عنوان

دوست داشتید تهران همینطوری میموند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره واقعا رفتیم برج میلاد توچال پل طبیعت

خوش بگذره... ایران مال و دریاچه هم برید,جاهای اصلی و رفتید دیگه...میدون آزادی هم که محل قراره اتباعِ کشور همسایه ست😂😂😂

پسرم هااا😊،به جای اینکه دلیلِ حالِ بد و گریه های بنده های خدا باشی دلیلِ حالِ خوب و خنده هاشون باش🌹🌹🌹😉
2728
حاضر نیستم یه روزم تهران زندگی کنم عصبی میشم تو شلوغی  واقعا سخته چطور دوام میارید تهرانیا&nbs ...

من هیچ شهری نمیتونم زندگی کنم...امکانات تهران با هیچ جا قابل قیاس نیست...شلوغیاش و به جون خریدیم دیگه😅

پسرم هااا😊،به جای اینکه دلیلِ حالِ بد و گریه های بنده های خدا باشی دلیلِ حالِ خوب و خنده هاشون باش🌹🌹🌹😉
ببین هوا خوبه ها ولی دلگیر شده من شلوغی رو دوست دارم 

آره انگار تو خونه تنهایی همه رفتن بیرون😅

2738
مثلا چه امکاناتی داره که شهرهای دیگه ندارن؟اصالت پدر مادرت مال کجاست

ما اصالتا تهرانی هستیم تمام اجتماعات بزرگ کنسرت ها هیئت های خیلی خوب ،رستوران های درجه یک ،بالاخره پایتخته قبول کنید باید از همه جا بهتر باشه

نمیدونم من خودمم شهرستانم , 

خب عزیزم یاد بگیر یه استان داریم مثلا استان فارس که شیراز از شهرهای استان فارس هست شهرستان یعنی شهر+استان که شده شهرستان تهران هم استان هست تهران هم شهرستان هست، بعضی شهرها کلان شهر حساب میشن مثل تهران اصفهان مشهد و ..‌. اونم به شهرهایی با جمعیت بالا میگن

ما اصالتا تهرانی هستیم تمام اجتماعات بزرگ کنسرت ها هیئت های خیلی خوب ،رستوران های درجه یک ،بالاخره پ ...

مگه شما وقت میکنید تمام کنسرت ها و اجتماعات و ... رو برید؟ یه دونه آدم انتخاب می‌کنه میره،بهترینش تو همه شهرا هر سال برگزار میشه

شما تا وقتی جاهای دیگه زندگی نکردی حقیقتا نمیتونی اینجوری بگی،خیلی شهرا طبیعت و رسوم و فرهنگ ها و جشنواره های خاصی دارن که روح آدم تازه میشه

من تقریبا همه شهرهای ایران رو مسافرت رفتم ،توی حداقل ۴ تا شهر معروف ایران زندگی کردم ،نظرم اینه

اما در مورد قبول کردن اینکه پایتخت باید بهتر از بقیه شهرا باشه،متاسفانه هدف و سیاست دولت اینه اما حقیقت اینه که یک دولت خوب باید امکانات و رفاه رو تو همه شهرها پخش کنه مساوی

حرف آخرم اینکه توصیه میکنم از تهران پاتو بیرون بزار،پشیمون نمیشی

مگه شما وقت میکنید تمام کنسرت ها و اجتماعات و ... رو برید؟ یه دونه آدم انتخاب می‌کنه میره،بهترینش تو ...

,,😅🌹🌹🌹🌹 راهنمایی هاتون واقعاااا عالی بود...حتما امتحان میکنم

2706