2733
2734

من ۶ روزه زایمان کردم دیگه خونریزی ندارم فقط در حد لکه بینی هست طبیعی هست؟؟مامانم میگه طبیعی نیست

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

منم همینجوری بودم ولی این لکه بینی هم تا۴۰روزادامه داشت 

ازدکترت سوال کن 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

برای بچه اولم تا۴۰روز بچه دومم فکر کنم یا یه ۱۰ روز همشم خونریزی نبود بیشتر لکه بینی بود

به زندگیم که نگاه میکنم من هیچوقت آدم پر توقع نبودم!!یه زندگی میخواستم که توش اذیت نشم.ولی یه زندگی داشتم که جز اذیت شدن چیزه دیگه ای نبود.❤️‍🩹کاشک بودی مادر تو تنها کسی بودی که حال دلم خوب میکردی🖤💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینجوری بودم ولی این لکه بینی هم تا۴۰روزادامه داشت  ازدکترت سوال کن

من کلا تو پریودی هم دوروز بیشتر خونریزی نداشتم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
برای بچه اولم تا۴۰روز بچه دومم فکر کنم یا یه ۱۰ روز همشم خونریزی نبود بیشتر لکه بینی بود

بچه اول ودومم بیشتر خونریزی داشتم ولی این زود تموم شد فقط لکه بینی دارم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه اول ودومم بیشتر خونریزی داشتم ولی این زود تموم شد فقط لکه بینی دارم 

ماشاالله. بچه سومته طبیعه چون برای بچه های بعدی ادم بی بنیه میشه ولی حتما یه دکتر برو که از نگرانی در بیایی

به زندگیم که نگاه میکنم من هیچوقت آدم پر توقع نبودم!!یه زندگی میخواستم که توش اذیت نشم.ولی یه زندگی داشتم که جز اذیت شدن چیزه دیگه ای نبود.❤️‍🩹کاشک بودی مادر تو تنها کسی بودی که حال دلم خوب میکردی🖤💔
2738