2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شما اگه تاپیک نزنی و دنبال جنجال نباشی ما با کرد ها کاری نداریم و هرکس تو کار خودشه شایعه درنیار

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

همیشه خدا تو ایران کل کل  و دعوا قومیتی بوده 

همه قومیت‌های ایران خودشون نژاد برتر میبینن 

و سایر نژادها رو تمسخر میکنن

والا بلا همین چیزا باعث میشه ایران پیشرفت نکنه

چون کشورمون تشکیل شده از اقوام 

وقتی اینها متحد نباشن 

خب چ چیزی تغییر میکنه؟

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

این جا رو نمیدونم 

اما به شخصه ترکم و نه خودم نه خانواده نه آشناهای ترکم هیچ مشکلی با کرد ها نداریم،بلکه چندین تا دوست خیلی خفن کرد هم داریم

سلامم،من تخمه آفتابگردان سابق ام،این سومین کاربریمه🥲
2740
شما اگه تاپیک نزنی و دنبال جنجال نباشی ما با کرد ها کاری نداریم و هرکس تو کار خودشه شایعه درنیار

نه عزیزم چرا اینقدر تند میری من فقط برام سوال شد خدانکنه کسی با کسی مشکل داشته باشه

فقط چندبار دیدم میخواستم ببینم قضیه چیه

2706