2733
2734
عنوان

به نظرتون دوستم داره؟...؟...؟...؟....

| مشاهده متن کامل بحث + 556 بازدید | 74 پست
آره اندکی فعلا اون پیام میده و اینا ولی خب من زیاد بهش جواب نمیدم چون پدر و مادر من برخلاف عمه م ح ...

به منم گفت شمارتو بده ....حدود دوسال پیش.....من خنگم به خاطر درس و اینجورچیزام بهش ندادم .......اونم دیگه سرد شده  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما اونو دوست داری...و روش کراشی بنابراین هر رفتارشو میزاری پای دوست داشتن بالاخره مام دختریم و تجربه کردم که میگم...برای آرامش روحت هم که شده رفتار هیچ پسری تا وقتی  خودش صراحتا بهت ابراز علاقه نکرده پای علاقه نزار...زمان بچگی که نشد ملاک ...

اگه امضامو میخونی مهربانترینم ممنون میشم برای شادی روح پدرم دعا کنی با قلب پاکت🖤🖤
2731
به منم گفت شمارتو بده ....حدود دوسال پیش.....من خنگم به خاطر درس و اینجورچیزام بهش ندادم .......اونم ...

خب حالا عیبی نداره

توام نگران نباش. سعی کن جذبش کنی. من خودم کنکوری ام بهش گفتم بعد کنکور ایشالا

اونم بهم گفت که پس ایشالا بعد کنکور مزاحم میشیم. من نمیخوام به این زودی ازدواج کنم. ولی خب چه میشه کرد😁

منم دوسش دارم راستش😅

ما ۴ تا خواهریم راحله، آنیتا، آرمیتا، رومینا🥰🥰🥰🥰 راحله خانوم ازدواج کرده و ۳ تا دختر خوشگل داره: دنیا خانوم، یکتا خانوم، رستا خانوم❤️❤️❤️❤️❤️. آنیتا خانوم نامزد کرده با یه آقایی خوشگل🤩😅💞💝.آرمیتا خانوم داروسازی قبول شده و الان دانشجو و فمینیسته دو عالمه👩👩👩👩😁😁😁.بنده هم رومینا خانوم هستم کنکوری سایت😅😅😅. بچه ها توروخدا دعا کنین واسه راحله شوهرش خیانت کرده میخوان طلاق بگیرن🥺🥺🥺🥺🥺
شما اونو دوست داری...و روش کراشی بنابراین هر رفتارشو میزاری پای دوست داشتن بالاخره مام دختریم و تجرب ...

ولی قشنگ معلومه حس میکنم که منو دوست داره......به من میگه دوست پسر داری؟؟

حس میکنم نمی خواد از دستم بده ولی خانواده اش نمی‌زارن

خب حالا عیبی نداره توام نگران نباش. سعی کن جذبش کنی. من خودم کنکوری ام بهش گفتم بعد کنکور ایشالا & ...

چجوری ؟؟

مگه بدون شماره میشه جذب کرد کسی رو؟؟

منم اهههه به خاطر درس و اینجور چیزام بلاکش کردم....اون خطشم تو موبایل باباشه.....چیکار کنم.؟؟؟

چجوری ؟؟ مگه بدون شماره میشه جذب کرد کسی رو؟؟ منم اهههه به خاطر درس و اینجور چیزام بلاکش کردم....ا ...

مگه پسرخاله نیست !

بالاخره توی یه مهمونی ای چیزی میبینیش دیگه

این بارم شماره خواست اصلا رد نکن

ولی حواست به درستم باشه

ما ۴ تا خواهریم راحله، آنیتا، آرمیتا، رومینا🥰🥰🥰🥰 راحله خانوم ازدواج کرده و ۳ تا دختر خوشگل داره: دنیا خانوم، یکتا خانوم، رستا خانوم❤️❤️❤️❤️❤️. آنیتا خانوم نامزد کرده با یه آقایی خوشگل🤩😅💞💝.آرمیتا خانوم داروسازی قبول شده و الان دانشجو و فمینیسته دو عالمه👩👩👩👩😁😁😁.بنده هم رومینا خانوم هستم کنکوری سایت😅😅😅. بچه ها توروخدا دعا کنین واسه راحله شوهرش خیانت کرده میخوان طلاق بگیرن🥺🥺🥺🥺🥺
2738
مگه پسرخاله نیست ! بالاخره توی یه مهمونی ای چیزی میبینیش دیگه این بارم شماره خواست اصلا رد نکن ول ...

اره دوشنبه هفته دیگه دعوتیم خونشون به نظر چطوری رفتار کنم باهاش؟؟

یا همینطوری بهش بدم شمارمو ؟؟؟

اره دوشنبه هفته دیگه دعوتیم خونشون به نظر چطوری رفتار کنم باهاش؟؟ یا همینطوری بهش بدم شمارمو ؟؟؟

اول اینکه تو رفتار و سلیقه ش رو میدونی

آروم و متین رفتار کن

بهش شماره رو بده ولی یه طوری نباش که فکر داری التماسش میکنی

حالا یه سوال

خودت واقعا دوسش داری؟

اول اینکه تو رفتار و سلیقه ش رو میدونی آروم و متین رفتار کن بهش شماره رو بده ولی یه طوری نباش که ف ...

اره حس میکنم دوسش دارم ولی وقتی به این فکر میکنم که از اون بهترم هست و خب من کلا هیچ پسری غیر از اون ندیدم و ممکنه یکی پیدا شده که منو واقعا بخواد و منو با وجود زخمام بپذیر............

ولی اون عشق اولمه........ای کاش اونم دوستم داشته باشه......

نمی دونم اصلا حرف هایی که منو تو فکر فرو می‌بره رو از سر شوخی میگه یا جدی.......چون اون مدلش کلا شوخ.......

ولی اگه بخوام صادق باشم ......هم من و هم اون می‌دونیم که بهتر از همدیگه رو میتونیم پیدا کنیم............مامان اونم که فقط گیر رو دک و پز........

اول اینکه تو رفتار و سلیقه ش رو میدونی آروم و متین رفتار کن بهش شماره رو بده ولی یه طوری نباش که ف ...

و یه چیز دیگه..... ببخشید من زیاد سوال میپرسم....

من اصلا تو جمع های خانوادگی به خودم نمی رسم و خیلی خیلی. عادیم .......تقریبا همون چیزی هستم که تو خونه هستم .......

چجوری به خودم برسم تا دوشنبه هفته آینده ؟؟؟که متفاوت دیده شم ........به نسبت؟؟؟؟

اره حس میکنم دوسش دارم ولی وقتی به این فکر میکنم که از اون بهترم هست و خب من کلا هیچ پسری غیر از اون ...

بله همین طوره. ولی به نظرم نذار کار به جدیت خیلی زیاد بکشه. تو سنت کمه . تازه عشق اولته

ممکنه عاشق آدم بهتری بشی. همون طور که اون اولین پسریه که تو دیدی توام اولین دختری هستی که اون دیده و به دلایل هورمونی و سنی به هم نزدیک میشین. ولی خب برای شور نوجوونی گزینه خوبیه. مگه همه دخترا با همه دوس پسر هاشون ازدواج میکنن؟!

بله همین طوره. ولی به نظرم نذار کار به جدیت خیلی زیاد بکشه. تو سنت کمه . تازه عشق اولته ممکنه عاشق ...

جالب تر از اون اینکه تو دختر های فامیل فقط با من فقط اینجوریه ..یعنی صمیمی...مامانم همین میگه که فقط با تو صمیمی....چون من یه دختر دایی دارم که همسنه. خودمه...یه دختر خاله دارم که ازش هفت سال کوچیکتر.....یه دونم دختر عمو داره که هنوز فک کنم به بلوغ نرسیده....    حالا جالب‌تر از اینا ،اینکه دختر خالم همینی که هفت سال ازش کوچیکتر میگه من نمی خوام باهاش ازدواج کنم!!!!یعنی اونم حس داره بهش قشنگ معلومه......وایییی 

امیدوارم ک یکی بهتر از اونو ببینم و فراموشش کنم برای همیشه...

2706