2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من ۳ تا بچه دارم شاغلم ولی در منزل و همش به صورت تصویری آنلاین ولی همه تعجب میکنن که چه جوری هیچ صدایی نمیات خواستم بهت بگم بچه درست تربیت بشه همه چی اوکی من با بچه هام عشق میکنم همه تفریحات و اینا هم اوکی بستگی به روحیه آدم داره 

اللهم صل علی محمد و آل محمد مدرس زبان عربی ؛  تضمینی ؛عراقی ؛ فصیح ؛ لبنانی ؛ کویتی ؛ بحرینی ؛ قطر؛ سوری ؛ عربی محاوره ای ؛ و...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .دوست داری برای خودت درآمد داشته باشی تو خونه خودت بگو برات عکس از کارام بفرستم من مربی تریکو بافی ام  به صورت مجازی کاملا حرفه ای و تضمینی😍
2740

زندگی در دختر خوب تو خونه پدری بودن همسری کدبانو بودن در خانه مشترک با همسرت و بعد مادرینمونه بودن برای فرزندت ولی ابن ها کامل نیست  وتضمین زندگی نمیکنه باید معشوقه خوبی برای شوهرت باشیدبایدداعواگر خوبی باشی باید در خلوت خودتون یه گوشه نشیمن دوتا مخطه وقلیون  میوه وچای و بعصیدهاشو اینجا جاش نیستوداشتهدباشی تا لیاقت تو رو داشته باشه پنسرت 

2706