2733
2734
عنوان

قربانی تجاوز لطف کنین کمک کنین پلیییییییز

| مشاهده متن کامل بحث + 4292 بازدید | 166 پست
خدای من  هنوز با اینجور خانواده ها سروکله نزدین ک بفهمین کم دخترا رو بخاطر مسائل ناچیز کشتن ...

خوب چطور تو اون منطقه کوچیک پسر خالش به خودش اجازه این کارو داده و الان ایشون دارن راحت زندگی میکنن؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خدای من  هنوز با اینجور خانواده ها سروکله نزدین ک بفهمین کم دخترا رو بخاطر مسائل ناچیز کشتن ...

چرا پس نامزد کرد خودش که میدونست باید اتفاقا ازدواج میکرد بعد دمار از روزگار پسر خالش در میاورد بعدش به شوهرش می‌گفت اگر شوهرش آدم بود میفهمید داداشش حیونه و زنش چ نجیب

خوب چطور تو اون منطقه کوچیک پسر خالش به خودش اجازه این کارو داده و الان ایشون دارن راحت زندگی میکنن؟

اتفاقی که افتاده لابد یارو خیلی بی وجدان بوده دیگه ذات آدما مکان و زمان نمی‌شناسه که اگه خراب باشه پیش خدا هم برن یه جوری خودشونو نشون میدن

واقعا ناراحت میشم همچین چیزایی رو می خونم . حتما با مشاور صحبت کنید . اگه خود اون دختر به خاطر خانوادش نمی تونه کاری کنه شما مشاور تلفنی بگیرید کمک بخواین . این دختر 14 سال سختی کشیده تجاوز چیز اسونی نیست که بگین بقیه عمرشم کنار میاد

هم اسمه آریانا گرنده   
2706