2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قسطی بگیرخب

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2740
وای

میوه فروشیها۱دفتردارن کلاهمسایه هاازشون قسطی میبرن مینویسن

ولی من به شخصه برای خوردن قسطی بدم میادچیزی بخرم مگرمجبوربشم

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
میوه فروشیها۱دفتردارن کلاهمسایه هاازشون قسطی میبرن مینویسن ولی من به شخصه برای خوردن قسطی بدم میادچ ...

من هر وقت پول نداشتم نرفتم بگم قسطی بده.  به جاش رفتم یکمی میوه برمیدارم موقع حساب کارتمو میزنه میبینه هیچی توش نیست. خودش میگه برو بعد بیار😐

من هر وقت پول نداشتم نرفتم بگم قسطی بده.  به جاش رفتم یکمی میوه برمیدارم موقع حساب کارتمو میزنه ...

همون به حساب😁😂🤣🤣🤣🤣

اصطلاحش رویادم رفت🤣🤣🤣🤣🤣

یکی مثل شما میذاره میمونه خراب میشه یکی مثل من نداره  بخره

خب کارتوی خونه ازدیواربگیرانجام بده دستت پول باشه

همه کارمیکنند

رفتم شمال۱خانمی تلویزیون هم نشونش داد

کلا۵۰سانت نبودوکلادرازکشیده

بافتنی میکردمیفروخت

فقط طفلی دورازجون شمادستاش کارمیکردن

2706