2733
2734
عنوان

میخوان منو ببرن پیش دعا نویس...

960 بازدید | 92 پست

من ۱۱ ساله ازدواج کردم بچه دار نشدم دکتر زیاد رفتم ivf کردم نشده

حالا یه نفر هست میخواد منو ببره پیش دعا نویس که دعا بده بچه دار شم

خودم قلبا هیچ اعتقادی به دعا اینا ندارم ، حتی حس میکنم اگ اینکارو بکنم خدا ناراحت میشه

اما شنیدم ، دعا نویس هم مثل دکتر یه نوع وسیله هست برای رسیدن ب خواسته

یه دلم میگه برو اینو امتحان کن

یه دلم میگه دروغه الکی وقت نزار برای اونجا

کسی بوده با دعا به خواستش برسه و زندگیش بهتر شده باشه؟

( اعتقاد ندارم چون هم برای جدایی مامان بابام و جدایی عمم دعا گرفتن ک جدا نشدن ولی این اتفاق افتاد)

ولی اون بنده خدایی ک میخواد منو ببره میگه خیلی ها بودن با دعای این دعا نویس ارزوشون براورده شده

چیکار کنم ؟

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چله زیارت عاشورا گفتی؟

نذرکن اگه بچه دارشدی اسم بچتو مذهبی انتخاب کنی مثل ملیسا امیرحسین....

یانذرکن وقتی بچه دارشدی به نیت حضرت رقیه براچندتا دختر عروسک بخری... 

نظرمراجع روسرچ کن ببین چی گفتن درمورددعاگرفتن

فقط رفتی اونجانگواعتقادنداری

طرف بعدامیگه چون اعتقادنداشتی دعابی اثرشده😁😂

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2740

من شنیدم بچه آدم موجودی میشه به اسم جنسان 

اگر هم خرافات باشه بالاخره پای شیاطین رو به زندگی باز می کنه 

به نظر من از سوره های قرآنی استفاده کن و توکل کن به خدا 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
دعا کردن خوبه مثل اینا ک توسل میکنی به اماما ولی پیش دعانویس موکل دار نرو از این دعای یهودی و اینا خ ...

خب از کجا بفهمم موکل داره یا نه ؟

من چند سال پیش مادر شوهرم منو برد لای کتاب واسم باز کرد اقاهه گفت چل افتاده روت 

اما وقتی که از خونه ی اقاهه رفتم بیرون ، هرچی از خونش دور تر میشدم بدنم سنگین و سنگین تر میشد و یه حس خیلی بدی داشتم طوری ک انگار خاور از روم رد شده بود 

الکی گریه میکردم ...

تا چند ساعت همینجوری گریه میکردم و بدنم سنگین بود 

اخرشم زنگ زدم ب یکی و دعا رو باطل کرد برام ، بعدش رفته رفته سبک شدم و حالم بهتر شد

الانم میترسم دوباره این اتفاق بیوفته واسم

علتشم نمیدونسم ک چرا اینطوری شدم 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
چله زیارت عاشورا گفتی؟ نذرکن اگه بچه دارشدی اسم بچتو مذهبی انتخاب کنی مثل ملیسا امیرحسین.... یانذر ...

دومی چقد قشنگ بود🥹

ن راستش ، ولی چله دعای عهد ، حدیث کساء ، زیارت امین الله گرفتم اما به حاجتم نرسیدم

کدوم شهری ؟

الان اومدم مشهد ( تربت جام)

مسافرم

خب از کجا بفهمم موکل داره یا نه ؟ من چند سال پیش مادر شوهرم منو برد لای کتاب واسم باز کرد اقاهه گفت ...

خیلی درباره شون اطلاعات ندارم نهایتا پیش اینایی ک میگن نفس شون خوبه برو که قرآن میخونن نماز میخونن و کار خیر میکنن ک مطمئن باشی بهت آسیب نمیزنه

خدایا شکرت🩷
2706