2752
2734
هزاران بار خداروشکر کن رحمت بچه گرفته و باردار شدی  انشاالله شوهرت درمان میشه و خیلی زود باردا ...

😭😭😭😭مرسییی😢💔💔💔💔💔💔 شوهرم اسپرمش کمه و ضعیفه دوس ندارم غیر طبیعی باردار بشم چون خودم مشکلی ندارم

ممنون  برام خیلی دعا کنید برای بچم  منم برای شما دعا میکنم

چشم عزیزم حتما  

قربونت🌹🌹🌹

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الهی هیچ اتفاقی نمیفته و سالم سالم بغل میگیریش😭❤😍

الهی ممنونم 

انشاالله شمام خیلی زود ی بارداری سالمی رو پیش رو داری 

خیلی سخت و بدون هیچ دلیلی باردارنمیشدم 

توکل بخدا 

اقدام چندم باردار شدی؟

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بله قبلا انجام داذم کلا مشکلی از طرف من نیست

خب الحمدالله

پس لطفا عاجزانه و ملتمسانه ازت خواهش میکنم روحیتو حفظ کنی استرس و اضطراب رو از خودت دور کنی و کاملا ریلکس کنی و همراهی کن با همسرت با روی خوش تا انشاالله خیلی زود مشکل حل بشه و باردار بشی 

چون این روزا همیشه توی ذهن میمونه...

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب الحمدالله پس لطفا عاجزانه و ملتمسانه ازت خواهش میکنم روحیتو حفظ کنی استرس و اضطراب رو از خودت دو ...

چشم سعیمو میکنم ☹️من خیلی روحیم  حساسه الان سر همین سقط شوهرم میکه ده روز بعدش میبرمت  شمال...  بنظرت میتونم برم؟ 

2706