2737
2739

چرا این دنیا تموم نمیشه؟ چرا من نمیمیرم راحت شم بخدا ب مرگ راضی شدم دیگه. هر گوهی خوردم فایده نکرد

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چکاریه به برو دکتر خب

خوب شد گفتی ب فکر خودم نرسیده بود. ۹تا آمپول زدم تا حالا دریغ از ذره ای بهبود

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.
2728

من تابستون از این گلو دردا گرفتم انگار گلو و حنجرم رو با چاقو ساتوری کرده بودن ،آب دهنم رو قورت میدادم میمردم و زنده میشدم ،کلی هم آنتی بیوتیک و دارو مصرف کردم ولی زمان برد تا خوب شم 

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
2738
من تابستون از این گلو دردا گرفتم انگار گلو و حنجرم رو با چاقو ساتوری کرده بودن ،آب دهنم رو قورت میدا ...

دقیقا منم همینجوریم اصلا نمیتونم حرف بزنم دهنم باز نمیشه از درد. کار خاصی کردی تا خوب شد یا خودش خوب شد؟ دیگ بریدم

آب نمک قرقره کردم  شربت دیفن هیدرامین  آموکسی سیلین و ادلت کلد  بازم خوب نیستم&nbs ...

چیکار کنیم واقعا؟ منم صدتا آمپول زدم قرص و شربت خوردم هیییییچچچچچ تاثیری نداره آشغال

والا ما گوارشمون سر تا سرش زخم بود ی سال درمان طول کشید هر چن افسرده بودم ولی امید نبایس از دس داد

شاید خوب مراقبت نمیکنی سرخ کردنی نخور چیزای چرب..بدتر میشه

انگار بازم ویروسی چیزی اومده امروز تو نی تی سایتم خیلیارو دیدم ک این حالو دارن 

آب نمک با زرد چوبه غرغره کردی؟

گیاه پنیرک گل گاوزبان بخور البته اگ متاهل باردار نیسی چون مضره 

بعد لیست غذاهات سوپ آش اضافه کن  و

سعی کن بخور مثلا بابونه انجام بدی خیلی خوبه ت نتم ی سرچ بزن

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈
دقیقا منم همینجوریم اصلا نمیتونم حرف بزنم دهنم باز نمیشه از درد. کار خاصی کردی تا خوب شد یا خودش خوب ...

هر کار کردم افاقه نکرد یه دو سه هفته طول کشید کامل خوب شد  ولی آب نمک خیلی کمک کرد از بینی بکش بالا و از دهان بریز بیرون بزار ضد عفونی شه حلق و گلوت 

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
دقیقا منم همینجوریم اصلا نمیتونم حرف بزنم دهنم باز نمیشه از درد. کار خاصی کردی تا خوب شد یا خودش خوب ...

آهان راستی من کلداکس میخوردم خیلی خوب بود

2706