2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
توي تاپيكهام هست دو ماه و نيم قبل سقط كردم  ان شاء الله براي شما حل ميشه دكتر بهتون دارو نداد& ...

شیاف دارم می‌زارم بچه‌کوچیک‌دارم همش باید بغلش کنم امروز همش دراز کشیدم نمی‌دونم چکار کنم 

نی نیم قلبش تشکیل شده بود خدا حفظش کنه ماشاالله دعا کنید سقط نشه و نی نیم سالم بمونه

آخه من سر بارداری فیلم یک‌سره دو ماه اول نزدیکی داشتم طوری نبود

2740

منم الآن هفت هفته ام

هفته پیش که شش هفته بودم لک بینیم شروع شد کم بود ولی هنوز کامل قطع نشده

روزی دوتا شیاف میذارم و استراحت نسبی

خدايا نسل سالم و صالح و خوشگل و بابركت و عاقبت به خير و محب اهل بيت قسمت همه بكن، الهى آمين
شیاف دارم می‌زارم بچه‌کوچیک‌دارم همش باید بغلش کنم امروز همش دراز کشیدم نمی‌دونم چکار کنم  نی ...

ان شاء الله خدا برات نگه داره عزيزم با شياف فك كنم برطرف بشه 

من خواهرم توي بارداريش خيلي طولاني شياف و امپول پروژسترون استفاده كرد سرطان سينه گرفت شياف رو يكم استفاده كن براي مدت طولاني نكن 

قصدم فقط اطلاع رسانيه ترسوندن نيست 

هفته پیش که به خاطر لکه بینی سونو رفتم گفت ساک بارداری و کیسه زرده هست ولی جنین رو ندید

یه هماتوم کوچیک هم کنار جفت بود

خیلی دلم شور میزنه

خدايا نسل سالم و صالح و خوشگل و بابركت و عاقبت به خير و محب اهل بيت قسمت همه بكن، الهى آمين

[QUOTE=333431562]نشاسته خوردم دو ساعت قبل  تا چند روز استراحت بکنم؟ چون بچم کوچیکه هنوز [/QUOمن لکه بینی داشتم هفته دهم،اول خونریزی به لکه بینی،با شیاف لکه بینیم قطع نمیشد 

میوه به رو چند تکه میکردم میذاشتم با آب  بپزه ،بعد ابشو می‌خوردم  ،خودشم کم و بیش میخوردم،لکه بینیم قطع شد تو نت سرچ کننچتو بارداری خیلی خوبه 

منم بچه کوچیک دارم دخترم چهار سالشه سنگین هم هست ماشاءالله

اولا جدی نگرفتم خیلی بغلش کردم ولی دیدم اینطوری شد دیگه اصلا بلندش نکردم بهش گفتم دل و کمرم درد میکنه فقط نشستنی میتونم بغلت کنم

نشاسته خوردم دو ساعت قبل  تا چند روز استراحت بکنم؟ چون بچم کوچیکه هنوز

خون ریزیت قطع شد ؟ 

حداقل تا ۲ هفته باید استراحت مطلق کنی 

بعد از دو هفته باید بر ی سونو اگر همه چیز اوکی باشه می تونی آروم آروم کارهات رو انجام بدی دیگه ولی این دو هفته خیلی سرنوشت سازه خیلی احتیاط کن فقط بخواب توالت فرنگی استفاده کن 

غذاهای لیز و باد آور نخور هر چیزی که زایمان رو تحریک کنه نخور 

2706