2733
2739
عنوان

مهمونام الان رفتن 😰

778 بازدید | 17 پست

بابام اینا قرار بود شام بیان از اونطرف جاریمم زنگ زد ب شوهرم گف ماام شام میاییم .شوهرم گف پدرخانومم قراره بیاد گف اشکالی نداره .خلاصه جاریم اینا ک میان تا یک شب حتی بیشتر میشینن الان رفتن کمرم داره میشکنه از خستگی با یه نوزاد یه دختره دوساله ک دم ب دقیقه تو دست وپامن پدرم در اومد .

خدایی عید دیدنی دیگه شام موندن نداره ک حالا اینا ک غریبه نبودن اما هرکی تاحالا اومده خونمون عید دیدنی شام مونده خسته شدم این عید کی تموم میشه تازه ماه رمضونم هس افطاریم باید درس کنم با بچه پدرم در میاد حالا من خودم خونه ی هیچکسسس نمیرما😮‍💨

💜♡مَـگه‌ماچِقَدر‌مُبهم‌بودیم‌ڪ‌ِڪسۍنَفهمیدمارو💜♡مامان نفس خانوم💜🌸♡هرجا مَرز کشیدند شما پُل بزنید♡ماهلین خانوم یماه دیگه میاد بغلم😍♥️دخترگلم صحیح وسالم اومد بغلم خدایا شکرت💜🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جاریت رسما چجور گف شام میاییم😐

تازه همیشه ب شوهرمم زنگ میزنه میزنه میگه شام میاییم چون سنش خیلی بالاس من زیاد گرم نمیگیرم باهاش روش نمیشه ب من زنگ بزنه😄 

💜♡مَـگه‌ماچِقَدر‌مُبهم‌بودیم‌ڪ‌ِڪسۍنَفهمیدمارو💜♡مامان نفس خانوم💜🌸♡هرجا مَرز کشیدند شما پُل بزنید♡ماهلین خانوم یماه دیگه میاد بغلم😍♥️دخترگلم صحیح وسالم اومد بغلم خدایا شکرت💜🌸
2728
من تا کسی دعوتم نکنه نمیرم😶

اینا خودشونو دعوت میکنن من حالا عید دیدنی جز خونه ی پدرم هیجا نرفتم اونم نیم ساعت نشستم پاشدم سال تا سال خونه ی کسی نمیرم اما تا دلت بخواد مهمون میاد

منم از خستگی تموم تنم درد میاد امروز مهمون زیاد داشتم ولی بعد شام میان  درست میگی سخته مخصوصا ...

خسته نباشی عزیزم🌸من خونه ی هیچکس نمیرم اصلا فقط خونه ی مادرم رفتم نیم ساعت نشستم پاشدم چون دختر کوچیکم همش گریه میکنه جایی راحت نیستم اما نمیدونم باز چرا اینهمه مهمون میاد تا یک شبم نمیرن شوهرم فردا صب زود باید بره سرکار بعضیا درک نمیکنن.انقد بدنم درد میکنه چندین ساعته سرپام از ساعت ۴ اومدن

2740
خسته نباشی . چی پختی؟ 

فدات عزیزم.فسنجون وقرمه.واسه افطارم سوپ و...

مهمونای دیشبمم فقط مرغ و آش رشته بود

اینا خودشونو دعوت میکنن من حالا عید دیدنی جز خونه ی پدرم هیجا نرفتم اونم نیم ساعت نشستم پاشدم سال تا ...

اشتباه اینجاست که نمیری😂 فردا شب خودتو خونه جاری دعوت کن😂 اگه گفت نیستم بگو پس فردا باش تا بیام😁

اشتباه اینجاست که نمیری😂 فردا شب خودتو خونه جاری دعوت کن😂 اگه گفت نیستم بگو پس فردا باش تا بیام😁

آخه نوزاد دارم همش باید بغل کنم سخته گریه میکنه بعد اصلا دوس ندارم خونه ی کسی برم حوصلم سر میره😮‍💨

آخه نوزاد دارم همش باید بغل کنم سخته گریه میکنه بعد اصلا دوس ندارم خونه ی کسی برم حوصلم سر میره😮‍💨

بری بهتره تا همش اونا بیان. چندبار بری اونا هم متوجه میشن باید پس بدن دیگه کنترول میکنن. مهمونی خوبه اما نباید از میزبان سواستفاده کرد

بری بهتره تا همش اونا بیان. چندبار بری اونا هم متوجه میشن باید پس بدن دیگه کنترول میکنن. مهمونی خوبه ...

آره راست میگی.بعضیا غرور دارن میگن طرف نیومده خونم چرا من برم خونش اما بعضیاام مثله اینا راحتن دیگه.آخه خوش میگذره بهشون میان منم کلی تحویل میگیرم میگم میخندم باید ایندفعه املت بذارم اخم کنم نیان🤣

اینا خودشونو دعوت میکنن من حالا عید دیدنی جز خونه ی پدرم هیجا نرفتم اونم نیم ساعت نشستم پاشدم سال تا ...

من جاریم بالای خونه ام میشینه تازه هم زاییده هم عیددیدنی هم دیدن و کادوی بچشو همون خونه مادرشوهرم ک تو یه ساختمون هستیم دادم و تمام 😐

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40