2733
2739
عنوان

بنظرتون پسری که...

163 بازدید | 8 پست

شما باهاش تو رابطه اید 

و همیشه صبح تا شب سرکاره ،حق داره سه روز از تعطیلات عید با دوستاش بره مسافرت و کمتر بهتون پیام بده و زنگ بزنه ؟

ینی شما بهش این فضا رو میدید ؟و بهش احترام‌میزارید ؟یا ناراحت میشید ک یکم کمتر توجه میکنه؟

و گمان میکنی پایان است ،سپس خداوند همه چیز را درست می‌کند🩷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حق داره . وابستگی زیاد خوب نیست باعث می شه عیب های دیگران رو نبینی

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 

من حتما اینکارو میکنم 

خودت و بزار جای اون پسر 

به نظرم همونقدر ک ما خانما انتظار داریم بهمون فضا داده شه اقایون هم این حق و دارن

سخت نگیر عزیزم

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
من حتما اینکارو میکنم  خودت و بزار جای اون پسر  به نظرم همونقدر ک ما خانما انتظار داریم ...

دقیقا درسته

مرسی عزیزم ک نظرتو گفتی❤️

دقیقا درسته مرسی عزیزم ک نظرتو گفتی❤️

قربونت 😘

من پارسال بود فکر کنم نامزدم با دوستاش سه روزه رفت سفر ترکیه 

امسال هم نشد بیاد با من سفر

گفتم سرج خلوت شد برو

یه وقتایی ادم به بودن تو جمع دوستاش احتیاج داره 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2740
قربونت 😘 من پارسال بود فکر کنم نامزدم با دوستاش سه روزه رفت سفر ترکیه  امسال هم نشد بیاد با ...

دقیقا درست میگی 😘❤️