2733
2734
عنوان

Esr آزمایش دختزم خیلی بالاست 🥺

126 بازدید | 18 پست

توروخدا بگید چیکار کنم تا آروم بشم یعنی چیییی آخه؟؟

چندوقت بود شبا پاهاش درد میگرفت بردمش دکتر گفت درد رشده به اصرار من آزمایش کلی نوشت الان هموگلوبینش کمه و esr بالاا

میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

esr خیلی غیر اختصاصیه مال منم بالا بود دکتر فوق تخصص خون فرستادن منو گفت بیخیالش شو الان چند ساله بیخیالش شدم

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
2738
درد پا از کم خونی یا کمبود ویتامین دی .چراانقدر نگرانی؟؟ همه بجهها همینن  نگران چی هسی دختر

آره ویتامین دی اش هم خیلی کمه 

نمیدونم دست خودم نیست😭

Esr بالا یعنی اینکه یه عفونت و یا التهابی تو بدنشه.سرما خورده نبودع؟

کلا دوماهیه درگیر انواع ویروس هاییم خانوادگی یکم دیگه علائمش مونده بود و آزمایش داد

سلام استارتر 😭

منم دخترم شش سالشه امشب لگن سمت راستش درد گرفت و نتونست راه بره البته اخیرا یه سرماخوردگی ویروسی هم گرفته بود دارم میمیرم میخوام ببرم ازش آزمایش بگیرم 

کاریزمای سابقم بچه به این صافی دیده بودید
کلا دوماهیه درگیر انواع ویروس هاییم خانوادگی یکم دیگه علائمش مونده بود و آزمایش داد

خب دیگه بابا بیخیال شو. اگه بقبه پارامترهای خونیش خوبه ابدااا دکترا به این توجه نمیکنن تازه سرماخورده بوده که دیگه هیچ. خواهشا بیخیال شو برو بگیر بخواب من ریش گرو میذارم😄

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
2706