2733
2734
عنوان

اگه با دوتا بچه از شوهرم جدا بشم و بچه‌ها رو هم پیش شوهرم بزارم....

| مشاهده متن کامل بحث + 12103 بازدید | 208 پست
به امید ارامش تنهایی تو خونه پدری. و خواستگار و ازدواج مجدد.  بچه اوری مجدد یا از بچه های شوهر ...

چه قد بی رحمی 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
به جایی رسیدم که فقط دلم میخواد بمیرم

با مردنت هم دردی دوا نمیشه، زن باش، مادر باش، بکش بیرون زندگیتو از بدبختی، اگه میتونی شوهرتو بساز، درستش کن ، فکر نکن همسر بعدیت آدم بهتری میشه ، خودت برو کار کن ، برای خودت و دخترات خرج کن، زندگیتو نپاشون ، بسازش 

دختری از سادات هستم، بر دشمن مرتضی علی لعنت، ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم، خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پس  چرا دوتا بچه بدنیا اوردی تو این شرایط

احمق بودم

اولی رو خودم آوردم ولی دومی رو به اصرار شوهرم

شدیدا به دعاهاتون نیاز دارم.از وقتی که منو دادن به شوهرم همش میگه ندارم.بچه‌هام دارن با حسرت چیزای ساده بزرگ میشن.همه پس اندازمو گذاشتم رو یه حرفه و آموزش میبینم.دعا کنین برام تو کارم موفق بشم و به درامد خوبی برسم🙏
۱۱ ساله دارم تحمل میکنم بهترین روزای زندگیم سوخت شدن

خواستی بری روزی برو که بتونی بچه ها را هم ببری. خودت را بگذار جای اونها. تو شرایطی که تو دوام نمیاری، اون دوتا موجود بی دفاع چطور دوام بیارن؟؟ 

به چه قیمتی؟ هر روز توهین و مسخره شدن توسط شوهر جلو بچه؟خوار و خفیفم کرده احساس زن بودن نمیکنم اع ...

من پدرم بسیااااار پولدار بود

وکیل بود،دست بزن نداشت،رفیق باز نبود،اعتیاد نداشت،خانواده‌اش کاری با ما نداشتن

فقط به شدت بد دهن و عصبی بود.

مادر من مهریه‌اش رو بخشید در قبال گرفتن من

رفت آزمون وکالت داد وکیل شد 

یه خونه ۴۰ متری گرفت رفت سرکار سال‌های کارآموزیش واقعا حتی ده تومن توی کیفش نبود

بعدها پدرم توی پنجاه سالگی  فهمید زن و زندگی چیه برای من میلیونی خرج می‌کرد

ولی هر وقت برمی‌گردم به عقب نگاه می‌کنم و مسیری که گذروندم از رتبه‌ی دو رقمی کنکورم،تا درسم و موفقیت هام فقط چهره‌‌ی مادرم رو می‌بینم

نمی‌دونم اگر می‌رفت و منو نمی‌برد چی می‌شد

ولی الان بعد بیست سال ازش ممنونم

من بی رحمم؟ من که تو سخت ترین شرایط بالاسر بچه هام موندم.  یه روزم بخوام برم اول از همه دست بچه ...

باشه دست مریزاد ولی این قضاوت با خوندن چند تا خط از یکی و این‌طور ازش گفتن نهایت بی رحمیه،

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

نه نمیتونی دیگه چاره ای نداری 

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
به امید ارامش تنهایی تو خونه پدری. و خواستگار و ازدواج مجدد.  بچه اوری مجدد یا از بچه های شوهر ...

هییی روزگار

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
به چه قیمتی؟ هر روز توهین و مسخره شدن توسط شوهر جلو بچه؟خوار و خفیفم کرده احساس زن بودن نمیکنم اع ...

من شما رو قضاوت نمی کنم قطعا شرایط زندگیا مثل هم نیس من فقط موضع خودم رو توی این جریان گفتم،من جتی اگر شوهر خط قرمزا رو رد کنه دیگه نیست حسابش میکنم توی اون خونه میمونم و بچمو نگه میدارم 

خدا خودش راهی جلو پاتون بذاره

عزیزم داره خودشو نجات میده فرار نمیکنه  اگه دلش خوش بود ک نمیخواست  جدا شه

ولی بچه هاش هم توهمون شرایط ان بعدرفتن مادرشون شرایط شون هم بدترمیشه وقتی برای مادرسخته برای بچه هاجهنمه منم میدونم دلش خوش نیست ولی رهاکردن بچه هاش 😣😣😣😣بعدمادرمیدونی چه عذابی بایدبکشن بخداخیلی کوچولون برای تحمل این سختیها

اسی شوهرمنم اینطوره 

تازه ازوقتی باپدرم اینابه مشکل خوردبیشترلج میکنه باهام وخیلیییی عصبی وبداخلاقه

ولی به خاطربچه هام موندم دخترم8وپسرم3 سالشه

اصلادلم نمیادولشون کنم

دخترم خودشومیکشه

خیلی بی تابی میکنه وقت دعواها..

میسوزم ومیسازم

اگه امکانشوداشتم بچه هاموبرمیداشتم فرار میکردم تاادب شه

پرروشده انقدسوختم به پاش سی سالمه فقط

2706