2752
2734
عنوان

🥲 من چیکار کنم با این آقاعه😐😐😑

| مشاهده متن کامل بحث + 2750 بازدید | 81 پست
بگو اگه راس میگی همینارو به بابام بگو😂

بخداا میگه😑😑

عصر نمیدونم از کجا شمارم پیدا کرد زنگ زد

گفتممم اگه مامانم میدید جواب میداد چی؟؟؟؟

گفت جواب بده😐😐 بهش میگم دخترت بده من😐

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😂😂 چقد پیگیر لعنتی  شاید جدا دوست داره خب طفلی  چند سالتونه ؟

خیلییی من فکر کردم کلا نیست

اخه تابستون برای همیشه خداحافظی کرده بودم😑😐

عصر نمیدونم از کجا شمارم پیدا کرد زنگ زد

گفتممم اگه مامانم میدید جواب میداد چی؟؟؟؟

گفت جواب بده😐😐 بهش میگم دخترت بده من😐

اون آخرای ۲۳ سالگیشه من ۲۴ سالو ۴ ماه😐

ازم ۷ ماه کوجیک تره این جوری پیگیره🤐🤐🤐💔

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤
یاد یه چیزی افتادم😂

چی؟

اگه قصدش ازدواجه میاد شهر شما؟؟؟

میگه میاددد😐😑

بخداا میگه😑😑 عصر نمیدونم از کجا شمارم پیدا کرد زنگ زد گفتممم اگه مامانم میدید جواب میداد چی؟؟؟؟ ...

تنها یه راه داری که ولت کنه. بهش بگو که نامزد کردی.... منم تو مجردیم این مورد برام پیش اومد بهش گفتم نامزد کردم... زد زیر گریه... صدای گریه اش پشت گوشی می شنیدیم.... ولی بعد این حرفم دیگه ولم کرد. 

خب امتحانی یه بار وارد رابطه شو باهاش ببین اصلا چجوریه.. شاید واقعا ادم خوبی بود و به دلت نشست

اخه ازم ۷ ماه کوچیکتره

2706