2733
2734
عنوان

نامادری شدن

214 بازدید | 6 پست

سلام و شب بخیر 

من یک روانشناسم

و بین مراجعه کننده‌هام یک خانومی که تا حالا با کسی نامزد هم حتی نبودن تصمیم بر ازدواج با آقایی گرفتن که ایشون قبلا ازدواج کردن و از ازدواج قبلی یک فرزند خردسال دارن 

ایشون چون تجربه ندارن می‌خوان ببینن چجوری فرزند این آقا رو نگه دارن و باهاش ارتباط بگیرن و این دختر خانوم حداقل کمی این خانوم رو مثل مادر خودش ببینه 

کسایی که نامادری هستن یا نامادری دارن و یا تجربیاتی در این زمینه دارن لطفاً تجربیاتشونو بیان کنن که من در کنار راهکار های خودم از تجربیات دیگران هم استفاده کنم و به این خانوم ارائه بدم.

روانشناس،تراپیست🌿...زنده کردن روح و روان انسان ها🌱مشاور فردی،زوج درمانگر☺️🍀

من به عنوان کسی که در این موقعیت هستم بهتون بگم ۱۳ ساله ارتباطی که میخواستم شکل نگرفت هر روزمون یه چالش جدید هست بخاطر وجود مادر بچه که تمامی دستورات از طرف ایشونه

و اینکه دخترشم فتوکپی خودش شده

مطلقا این حماقت رو نکنه اون خانم

من به عنوان کسی که در این موقعبت هستم بهتون بگم ۱۳ ساله ارتباطی که میخواستم شکل نگرفت هر روزمون یه چ ...

اتفاقا منم بهشون در مورد چالشاتی که به وجود خواهد آمد به این خانوم گفتن اما ایشون راضی کامل بر این ازدواج هستن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تجربه من از اونچه دیدم اینه اصلا سعی نکنن نقش مادری ایفا کنن برای اون بچه لجبازی بچه بیشتر میشه هر د ...

بله درسته ممنونم 

اتفاقا منم بهشون در مورد چالشاتی که به وجود خواهد آمد به این خانوم گفتن اما ایشون راضی کامل بر این ا ...

دقیق بهش ۶ ماه زمان بده برای پشیمونی

هرچند من خودم بعد از ۳ ماه به این نتیجه رسیدم ولی شما بگو بعد ۶ ماه حالتو میپرسم الان داغی 

دقیق بهش ۶ ماه زمان بده برای پشیمونی هرچند من خودم بعد از ۳ ماه به این نتیجه رسیدم ولی سما بگو بعد ...

درسته دقیقا👍🏻