2737
2734
عنوان

میشه امشب یه صلوات برام بفرستید🌹

103 بازدید | 16 پست

امضام

✨اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم✨

✨اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم✨

✨اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم✨

اَللَّـهُ لَا إِلَـٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الْأَرْ‌ضِ ۗ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ کُرْ‌سِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْ‌ضَ ۖ وَلَا یَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ﴿٢٥٥﴾ لَا إِکْرَ‌اهَ فِی الدِّینِ ۖ قَد تَّبَیَّنَ الرُّ‌شْدُ مِنَ الْغَیِّ ۚ فَمَن یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَیُؤْمِن بِاللَّـهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْ‌وَةِ الْوُثْقَىٰ لَا انفِصَامَ لَهَا ۗ وَاللَّـهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ ﴿٢٥٦﴾ اللَّـهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُوا یُخْرِ‌جُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ ۖ وَالَّذِینَ کَفَرُ‌وا أَوْلِیَاؤُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِ‌جُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَى الظُّلُمَاتِ ۗ أُولَـٰئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ ۖ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ ﴿٢٥٧﴾

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

به نام خداوند رحمتگر مهربان

قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ ﴿۱﴾

بگو اوست‏ خداى يگانه (۱)

اللَّهُ الصَّمَدُ ﴿۲﴾

خداى صمد [ثابت متعالى] (۲)

لَمْ يَلِدْ وَلَمْ يُولَدْ ﴿۳﴾

[كسى را] نزاده و زاده نشده است (۳)

وَلَمْ يَكُنْ لَهُ كُفُوًا أَحَدٌ ﴿۴﴾

و هيچ كس او را همتا نيس

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اسی جان ۱۰ تابرات فرستادم💞

سلام شبت بخیر

امروز تو تاپیک‌هام به شرط لیاقت یادت بودم

فقط از نام کاربریت آناناس یادم بود🥲

مرسی ازت شرمندم کردی🌹💚

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
حمد خوندم برای امضای منم میشه دعا کنید 🥺

💚

آیت الکرسی و توحید خوندم واست 🥺🌿

ممنونم

سلام شبت بخیر امروز تو تاپیک‌هام به شرط لیاقت یادت بودم فقط از نام کاربریت آناناس یادم بود🥲 مرسی ...

سلام عزیزدلم خوبی؟مرسی که به یادم بودی فداتشم 😘🤗

دشمنت شرمنده وظیفمه قربونت برم 💞💞

2740
سلام عزیزدلم خوبی؟مرسی که به یادم بودی فداتشم 😘🤗 دشمنت شرمنده وظیفمه قربونت برم 💞💞

بد نیستم 

ممنونم

اسکرین گرفتم از کاربریت

الهی فداتشم مهربونم😘 یادمه ی بارم مریم جان برات تاپیک زد نخودسیاه

بله ایشون خیای به من لطف داشتند

مریم نازه خیلی مهربون ابجی منم هست 

مث خوذت🥹💚

مث خوذت🥹💚

دورت بگردم خودت که مهربونتری 💞💞

من ی جورایی شناسایی شدم مجبورشدم تعلیق شم هم خودم 

خاستم هم ی سریالطف کردن سربحث رو بازکردن منم جوابشونودادمو خداروشکرتعلیق شدم حماقت کردم به ی دوستام درخاست دادم یعنی تااخرش بود میدونست میخام کاربریموبترکونم واصرارکردباکاربری جدیدم بهش درخواست بدم بعد ۲روزفهمیدم که طرف یه شیطانِ وازاقوام همسرم  وامارمیخواست بگیره ازم این کاربری جدیدمه 

نخاستم مجددا شناسایی شم مریم جان قم تگم کرده بودبا کاربری قبلیم ولی خب نمیتونستم جواب بدم درخاستم میدادم ممکن بودقبول نکنه چون نمیشناسه این کاربری مو من این روزا کم میام سایت کارم ازامروزشروع شده اگه دیدیش،توسایت سلامموبهش برسون سارام میشناسه😘

2706