2733
2734
عنوان

نامزدم اشکمو درآورد😭😭 +شات

3013 بازدید | 73 پست

باورم نمیشه باهام اینطوری حرف زده باشه

من هفته پیش میخواستم برم مسافرت که خیلی تند مخالفت کرد منم کاملا به حرفاش گوش دادم و قبول کردم با اینکه یه سال بود برنامه ریزی داشتم برای اون سفر و کل خانواده مون خاله دایی عمه عمو همه گی رفتن مسافرت و من بخاط اینکه نامزدم با پسر عمم اوکی نیست (پسرعمم خاستگارم بوده و یه بارم بحث کردن با هم قبل نامزدیمون ) و بخاطر من پدر و مادرمم موندن حتی خودشم حاظر نشد باهامون بیاد که با هم بریم و درسای منو بهونه کرد که تو درس داری مسافرت نمیریم امسال.....

بعد حالا خودش برنامه مسافرت ریخته تا بهم گفت اعصابم خورد شد باهاش خوب رفتار نکردم میدونم خودم ولی یهو خیلی عصبی شدم ولی اصلا اون عادت نداشت موقعی که من عصبی یا ناراحت میشم سر هرررررر چیزی هم که بود باهام بحث نمی‌کرد و آروم باهام حرف می‌زد نه اینکه اینطوری بهم بگه 💔

بیایین شات بزارم بگین چیکار کنم

الان انقدر گریه میکنم تا چشام کور شه 

بنظرتون حق داش اینطوری حرف بزنه باهام؟

اصلا من حق دارم ناراحت شم؟؟

نمیدونم اصلا چی درسته چی غلط😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نامزد کیست؟

اقد ک اینحا میگن نامزد ینی دوس پسر دیگ شک دارم

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2731