2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطور همچین چیزی ممکنه؟؟؟لباس بخری اون شاید بخواد قسطی بفروشه بعد چطور ممکنه پولای تو رو از پولای خودش جدا کنه امدیم و زمستون تابستون شد کسی نخرید لباسارو بعدش چی

2731

نه زحمت اضافه است برای اون بنده خدا. من خواهرم یکبار جنس یک نفر دیگه رو آورده بود مغازه اش نه میتونست جمع کنه نه قیمتشو عوض کنه فقط جای اضافه. چیزیم می‌فروخت دردسر حساب کتاب داشت.

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌

اول ازش بپرس سود اون و سود خودت روهم مشخص کن وبهش بگو اگه راضی شد بگیر بفروشه بعد فاکتور بگیر این تعداد با این قیمت بهتون لباس دادم و به این قیمت بفروشید واینقدر سود برای شما واینقدر سود برای من هردوتون امضا کنید دست دوتاتون دوتا نسخه باشه  اگرم فروش نرفت که هیچی نباید ناراحت بشی اگرم راضی نشد به دل نگیر به هرحال شاید اونم دلایل خودشو داشته باشه

من خودم مغازه دارم غیر ممکنه همچین چیزیو قبول کنم حساب کتابا قاطی میشه کلی مالیات میاد برا تراکنشا مسئولیت داره چیزی گم بشه دزدیده بشه مسئولیتشو نمیتونم قبول کنم

2740