2733
2739

اگراینکارروبه این صورت انجام ندم اتفاق بدی میوفته

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

منم دارم 😐

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دارم 😐

الحمدالله خیلی بهترشدم

احادیث وآیات مربوط روسرچ کردم خیلی تاثیرداشت خدایی

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2731

من اینجوریم که روی هر رفتارم هر کارم هر حرفی که میخام بزنم 

اینکه الان فلانی میخاد بیاد الان اینجوری بشینم این حس و منتقل میکنه یا اون حسو 

الحمدالله خیلی بهترشدم احادیث وآیات مربوط روسرچ کردم خیلی تاثیرداشت خدایی

مثلا یه درسی می خونم بعد میگم اگه بعد درس حتما فلان کار نکنم بد بخت میشم😂😐وای خاک

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
2740
نمیدونم چطور؟! 

خیلی از مشکلات روحی هیچ ارتباطی به مغز و اعصاب ندارن،مشکلات گوارشی یا یک گونه از پاتوژن هستن،مسموم بودن،رسوب فلزات سنگین, و خیلی از مواد محرک و سمی که ارتباط نورونهای عصبی رو با تولید نوروتوکسین مسدود و علایمی مانند شما بروز می‌کنه.بدن‌ باید پاکسازی بشه،یک مدت امتحان کنید ببینید چطور جواب میده،

هیچ چیزی اون چیزی نیست که فکر می‌کنی، نه به اون خوبی نه به اون بدی.