2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
اول فکر کردم مسخره میکنی بعد یادم افتاد نوره اسم اون پودراس،اسلامی یعنی چجوری باشه؟

نوره اسلامی توش یه ماده زرد رنگ داره اسمش زرنیخ  هرچی اون بیشتر باشه نوره بهتره باعث میشه کلا بدنت ری استارت شه از هرچی بیماریهاس بهش،میگن شیمی درمانی طبیعی 

شما مشکلتون کبد مسموم، کند، تنبل و ضعیفه و روده‌ها و غدد لنفاوی آلوده‌ست،تنها راهی که دارید پاکسازی اونه، راه  اونم خیلی ساده‌ست، فستینگ،بهمراه تغذیه و چند مکمل، خودتون رو خسته نکنید هزینه اضافی و بی فایده هم نکنید.دنبال  راکوتان که یک قاتل خاموش با هزارتا عوارضه هم نرید.

هیچ چیزی اون چیزی نیست که فکر می‌کنی، نه به اون خوبی نه به اون بدی.
چه مکمل هایی میشه لطفا کامل توضیح بدید

ویتامین دی،منیزیوم،زینک،امگا۳،قرص ب کمپلکس،ب۱۲

تا جایی که می‌تونید مصرف کربوهیدرات و قند و شیرینی رو کم کنید،هر چیزی که هورمون انسولین رو پایین نگه داره مصرف کنید،تا بدنتون بره سراغ منابع ذخیره و سم زدایی رو شروع کنید.

فستینگ رو با 14 ساعت شروع کنید، و بیشتر کنید، ما حتی فستینگ 90 روزه هم داریم برای درمان مواردی مثل سرطان که بدن از نو ساخته میشه.

به مرور نتایج رو می‌بینید و متوجه میشید بهترین سبک تغذیه همین بوده،و سلامتی خودتون رو برای سنین بالا گارانتی می‌کنید.

هیچ چیزی اون چیزی نیست که فکر می‌کنی، نه به اون خوبی نه به اون بدی.
ویتامین دی،منیزیوم،زینک،امگا۳،قرص ب کمپلکس،ب۱۲ تا جایی که می‌تونید مصرف کربوهیدرات و قند و شیرینی ر ...

من الان خودم چند روزه فستینگ شروع کردم ۱۶ ساعته

باید بیشترش هم بکنم؟

و اینکه یه مکمل به اسم ایمونیس میخورم

نیازه چیز دیگه ای هم مصرف کنم؟

2706