2737
2739
عنوان

امروز باغ پرندگان تهران بودم +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 9831 بازدید | 192 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشحالم که تونستم هم وطنم رو بخندونم☺️☺️😌😌😌😌😌😌😌😌😌😌😌😌

خیلی جالبه ایشون میاد نه تنها با شما دعوا میکنه بلکه به استارتر تاپیکم بدو بیراه میگه!! چقدر خوبه که شما با ارامش جواب دادی

2728
خیلی جالبه ایشون میاد نه تنها با شما دعوا میکنه بلکه به استارتر تاپیکم بدو بیراه میگه!! چقدر خوبه که ...

سلامت باشید مشخص هست که پشت اون اکانت یه مرد هست با ذهنیت مسموم و جنسیت زده

و کسی که افکاری داره که هیچی براش مهم نیست نه خانواده ، نه وطن، نه شرافت و نه اصل و نسب

به قول شیخ اجل، استاد سخن ، حضرت سعدی علیه الرحمه که می‌فرماید:

مایه اصل و نسب در گردش دوران زر است

حالا کسی که این چند عنصر مذکور براش مهم نباشه انسان باری به هر جهت ولنگاری هست که اساسا فتیش فحش هم دارند، به این معنا که شما هرچقدر ناسزا به شخص خاطی بگید او نه تنها دلمرده و غمگین نمیشه برعکس خیلی هم بشاش میشه

دقیقا مثل زالو میمونن که خون شمارو می‌مکد تا خودش فربه بشه 

پس در مقابل اینجور افراد باید فقط بردباری به خرج داد تا اونها بیشتر نقطه ضعف نشون بدن.

ببخشید شب از نیمه گذشت و حرف من به دراز کشید

پوزش میخواهم🌹

سلامت باشید مشخص هست که پشت اون اکانت یه مرد هست با ذهنیت مسموم و جنسیت زده و کسی که افکاری داره که ...

چه کاربر زن باشن چه مرد طرز صحبت و بیان بشدت ازاردهنده و بد داشتن

بله کاملاً درسته 

نه اختیار دارید به شخصه از صحبت شما لذت بردم

چه کاربر زن باشن چه مرد طرز صحبت و بیان بشدت ازاردهنده و بد داشتن بله کاملاً درسته  نه اختیار ...

بله من کلی گفتم.

ذهن مسموم در ذهن هرکسی ممکن هست باشه چه من یا چه کسی دیگه

مانا باشید و مستدام🌹

2740
قفس با هر متراژی که باشه قفسه و اونجا جاشون نیست واقعا هر کدومشون باید تو طبیعت و خونه اصلی خودشون ...

باغ پرندگان قسمتی از جنگل لویزان هست ی جورایی همون طبیعته

✔️𝓑𝓮 𝔀𝓲𝓽𝓱 𝓖𝓞𝓓, 𝓫𝓮 𝓴𝓲𝓷𝓰
راجب دکترش تحقیق کردی ؟ مطبش کجاست؟  منم میخوام این ماه همسرم رو ببرم دوتاش رو همزمان باهم م ...

کلینک نور تو خیابون ظفر تهران عالیه فرقی ام نمیکنه کدوم دکترش 

بهترین مرکز چشم پزشکی من اونجا عمل کردم راضی ام

✔️𝓑𝓮 𝔀𝓲𝓽𝓱 𝓖𝓞𝓓, 𝓫𝓮 𝓴𝓲𝓷𝓰
فقط اون تیکه که زمینو بوسیدی😂😂😂😂😂😂 اعلحضرتتون در رفت جای پای یه فراری ای که مهرهی سوخته بود ر ...

والا بحرین رو ک بخشید قبلشم اعلی حضرتان دیگر کشور رو فضل و بخشش کردن نقشه فیل ایران رو تبدیل ب گربه کردن .

نرفته بود فکر کنم همین تهران فقط مونده بود از ایران 

✔️𝓑𝓮 𝔀𝓲𝓽𝓱 𝓖𝓞𝓓, 𝓫𝓮 𝓴𝓲𝓷𝓰
والا بحرین رو ک بخشید قبلشم اعلی حضرتان دیگر کشور رو فضل و بخشش کردن نقشه فیل ایران رو تبدیل ب گربه ...

تهران؟ یه کف دست میموند عزیزم تهران که سهله 

لطفا به نیت حاجتم صلوات می‌فرستید؟؟ ممنونم زني را مي شناسم من، که شوق بال و پر دارد، ولي از بس که پر شور است، دو صد بيم از سفر دارد... زني را مي شناسم من، که در يک گوشه ي خانه، ميان شستن و پختن، درون آشپزخانه... سرود عشق مي خواند، نگاهش ساده و تنهاست، صدايش خسته و محزون، اميدش در ته فرداست...زني را مي شناسم من،که مي گويد پشيمان است، چرا دل را به او بسته، کجا او لايق آنست... زني هم زير لب گويد، گريزانم از اين خانه، ولي از خود چنين پرسد،چه کس موهاي طفلم را، پس از من مي زند شانه؟.. زني با تار تنهايي، لباس تور مي بافد، زني در کنج تاريکي، نماز نور مي خواند...زني را مي شناسم من،که مي ميرد ز يک تحقير،ولي آواز مي خواند،که اين است بازي تقدير... زني با فقر مي سازد، زني با اشک مي خوابد، زني با حسرت و حيرت،گناهش را نمي داند... زني واريس پايش را، زني درد نهانش را، ز مردم مي کند مخفي، که يک باره نگويندش، چه بد بختي چه بد بختي... زني را مي شناسم من، که شعرش، بوي غم دارد، ولي مي خندد و گويد، که دنيا پيچ و خم دارد..زني مي ترسد از رفتن که او شمعي ست در خانه، اگر بيرون رود از در، چه تاريک است اين خانه...زني را مي شناسم من،که رنگ دامنش زرد است،شب و روزش شده گريه،که او نازاي پردرد است...زني را مي شناسم من،که ناي رفتنش رفته،قدم هايش همه خسته،دلش در زير پاهايش،زند فرياد که بسه... زني در کار چون مرد است، به دستش تاول درد است، ز بس که رنج و غم دارد، فراموشش شده ديگر، جنيني در شکم دارد...
عالیه  اونجا پی میبرید و براتون مبرهن میشه که نظم منشأ کارهای دولت پهلوی بوده و مملو هست از ی ...

خدا رحمتشون کنه که برای خودشون با نظم کاخ ساختن و مردم در کوچه پس کوچه های شهر در پی لقمه نانی

والا بحرین رو ک بخشید قبلشم اعلی حضرتان دیگر کشور رو فضل و بخشش کردن نقشه فیل ایران رو تبدیل ب گربه ...

خدایگان به اعلی حضرت رحمت فرستد که کشور را می‌بخشید تا روابط ما با دیگران خوب بشود 

کاش الان هم بود و با نظم تمام چند شهر رو پیشکش عرب و عجم میکرد 

باید بروم بر زمین بوسه بزنم 

خدایگان به اعلی حضرت رحمت فرستد که کشور را می‌بخشید تا روابط ما با دیگران خوب بشود  کاش الان ه ...

عزیزم دیگه چ روابطی وقتی بخشیده رفته تموم شده چ روابطی؟

هیچ فرقی نمیکنه اونم قشنگ مملکت چاپید رفت الانم دارن میچاپن این وسط مردم عادی سرشون بی کلاه میمونه و پول کارگری قسمتشون میشه 

✔️𝓑𝓮 𝔀𝓲𝓽𝓱 𝓖𝓞𝓓, 𝓫𝓮 𝓴𝓲𝓷𝓰
2706