2737
2734
عنوان

حق با کیه

120 بازدید | 18 پست

من روز اول عید پام پیچ حورد و شکست بعدم گچ گرفتیم 

حالا شوهرم هرشب دعوا میکنه که باید بیای عید دیدنی 

خانوادمم پشت اون در میان که چرا باهاش نمیری 

حق با کیه 

مگه نباید زن و شوهر تو سختیا کنار هم باشن 

لطفا بگین حق با کیه 

من یا اون 

با حتی خانوادم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حالا انگار فرصت دیدن اقوام قحط عه
حق با توعه جدی

کاربر آقا.  تا آخرین لحظه سقوط آخرین ستاره کهکشان پات می مونم :))) به اندازه کل دونه های ماسه دنیا دوست دارم :))) به اندازه کل ستاره های جهان هستی دوست دارم :))) به اندازه تک تک گلبول های قرمز و سفید کل انسان های جهان دوست دارم :)))

شکستگی در چه حده ؟

واسه خالم شکست همه جا میرفت چون حاد نبود و با رفتن مشکلی براش ایجاد نمیشد

منو تو تاپیک های عاشقانه تگ کنید عاشق عاشقانه هاتونم   تو خاستگاریاتون نامزدیتون ، عروسیتون و ....
2738
با پای شکسته بری عید دیدنی؟ تعجب اوره،حالا یکسال این اتفاق افتاده همیشگی که نیست،

جالبه داداشم میگه تو دنبال دعوایی 

مردم با پای شکسته میرن همه جا 

تو فقط دنبال بهونه ای زندگیتو بهم بزنی 

بزار هر چی میخوان بگن 

بعد اینکه خوب شدی با همه اونایی که درک نمیکردن قط رابطه کن باور کن جدی میگم درد کشیدنت براشون مهم نیست 

ولی شوهرتو صدا کن قشنگ باهاش حرف بزن گوششو بپیچون 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
بزار هر چی میخوان بگن  بعد اینکه خوب شدی با همه اونایی که درک نمیکردن قط رابطه کن باور کن جدی ...

وقتی اونا جلوی همسرم حقو به اون میدن 

معلومه متوقع میشه 

همیشه همینه 

ما باید در تموم شرایط کوتاه بیایم چون حامی نداریم 

بزار هر چی میخوان بگن  بعد اینکه خوب شدی با همه اونایی که درک نمیکردن قط رابطه کن باور کن جدی ...

من امین الانشم تموم کارام با خودمه 

کلا هیچ وقت کسیو کنارم نداشنم 

فقط من اویزون اونام 

وقتی اونا جلوی همسرم حقو به اون میدن  معلومه متوقع میشه  همیشه همینه  ما باید در ت ...

الهی بمیرم برات از شانسمونه 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
من مچ پامه ،شکسته و وحشتناک متورم و دردناکه 

بعد از اینکه خوب شدی مواظب باش دوباره مچ پاهات پیچ نخوره،دکتر به من گفت کفش ساقدار بندی بپوش،تقریبا فقط تو میهمانی ها کفش معمولی میپوشم

2706