2737
2739
وای میترسم باشم 🫣🫣🫣

امیدوارم نباشی

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتم نمیشه با یه دفعه 

نه اینجوری نگو برای منم پیش اومده همین ماه قبل و واقعا هم باردار شدم اما شانسی که اوردم خودش سقط شد در حد چن قطره بود گفتم محاله بشم،اما شدم و چه عذابی کشیدم اما با ۵ روز تاخیر پریود شدم و وقتی شدم یه لخته خون بزرگ دفع کردم گوگل کردم دیدم واقعا جنین بوده خدا بهم رحم کرد،حتما مشکل داشته خودش سقط شده،بعد تعطیلات میخوام برم ای یو دی بزاررم،سالهاست طبیعی جلوگیری میکنم تا حالا مشکلی پیش نیومده بود

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2731
چیکار میتونم کنم 

امیدوارم که نباشی،شروع کن چیزای قاعده اور بخور تخم شوید و جعفری،زعفران،اب هویج یه لیتر بخر همه رو بخور

بزار قاعده شی خیالت راحت شه

2740

سلام گلی پری شدی؟؟