2733
2734

بنظر شما بعد از این تعطیلات کمی دلار میاد پایین یا ثبات پیدا میکنه؟؟بعد عید همیشه فک کنم یکم افت داشته یاشه مث سالای قبل

شاید افت داشته باشه. ولی الان اول سال403 هستیم. این جمله منو اسکرین بگیر. آخر سال 403 ببین دلار چنده ...

اره تا اخر سال نجومی میشه مث همین امسال فقط این یکی دو ماه خداکنه کمی افت کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
فعلا نخر. بزار از باشگاه استقلال بخر. بعد از عید جشنواره میزنه. اصلا عجله نکن. فک کنم 28 باشه

اونجا😂😂ک کلاهب‌ردار در اومدن ،من اینترنتی خرید نمیکنم ،خودم حضوری میرم از مریوان میخرم ،قیمت واقعیشم ۲۸ نیست اونا چطور میدن ۲۸😁۱۵م ب بعد یکم احتمالا بیاد پایین

اونجا😂😂ک کلاهب‌ردار در اومدن ،من اینترنتی خرید نمیکنم ،خودم حضوری میرم از مریوان میخرم ،قیمت واقعی ...

من خودم جایی نمیرم ک آب بره زیر پام. اونجا کورش کمپانی بود. ک اصلا معلوم نبود از کجا اومده. این خود باشگاه استقلاله.از من گفتن بود ولی شما نخر ک گولت میزنن. یا برو مریوان بخر یا برو از بازار بخر 42.

ببین کی ضرر میکنه. 

من خودم جایی نمیرم ک آب بره زیر پام. اونجا کورش کمپانی بود. ک اصلا معلوم نبود از کجا اومده. این خود ...

بازار  استقلال کجاست ،بگو چطور ممکنه وقتی قیمتش ب دلار ۲۸ بیشتره اینجا چطور با ریجسترم میدن ۲۸ خنده داره

2706