2737
2734
عنوان

طلاق با سه تا بچه

870 بازدید | 40 پست

باید بگم نه پول دارم نه خونه نه شغل فقط پدرم پشتیبان خودم تنهایی هست

شوهرم با یه زن در ارتباطه و بی خیال هم نمیشن ارامش تو خونه نیست و جنگ و دعوا اجازه نمیده برم سرکار  میگه یا تحمل کن یا برو دیشب از روی گوشی شوهر رفتم دنبال کننده ها و شونده ها زنه رو دیدم و اونی که مطمئن بودم زنه برداشتم نقطه فرستادم ببینم میبینه خواستم آمار زنه رو ازش بگیرم شوهرم اومد یهو وفهمید و گوشیم زد دو دیوار امشب که اومد دیدم زنه فالورو هاش کم شد یکی و شوهرمم رمز گوشیش عوض کرده احتمالا بهش گفته من چکار کردم و حالیش کرده 

ما الان طلاق عاطفی داریم و سایه همم نمیبینیم یجورایی مطمئن شدم زنش هست و ترسیدن و هوشیارش کرد شوهرم من میخوام درخواست طلاق بدم و مهریه دیگه تحمل ندارم چون خرج درست و حسابی هم نمیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جدا شو 

بچه هارو هم بده به خودش. 

برمیگرده

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
2740
چه طور میتونه بچه هاشو جگر گوشه هاشو بده به مرده و بره پی کارش 

مردا بچه نگه نمیدارن. 

اذیت که بشه برمیگردونه. 

اونم سه تا. 

اخر میده به خودش

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
چه طور میتونه بچه هاشو جگر گوشه هاشو بده به مرده و بره پی کارش 

اینجورم که نگه داره مرده به عشق و عاشقیش برسه خوبه؟ اونم ۳تا! 

سرگشته چو پرگار همه عمر دویدیم، آخر به همان نقطه که بودیم رسیدیم
اینجورم که نگه داره مرده به عشق و عاشقیش برسه خوبه؟ اونم ۳تا! 

اون مرد به عشق و عاشقی هم نرسه و برگرده باز هم برای ایشون همسر نمی شه. فقط به درد سطل آشغال می خوره. برای چی باید برای همچین آدمی بجنگه؟ اونم با صلاح بچه هاش؟ 

بچهارو بزار پیشش خواستی طلاق بگیری که زیاد بهش خوش نگذره یکم جسور باش  و صبور نترس اینجوری باع ...

سه سال پیش جریانمون برعکس بود اون بهم تهمت زد و چیزی ثابت نشد و پرونده رو قاضی مختومه کرد و من مهریه گذاشتم اجرا ولی بازم پیگیری نکردم و برگشتم خونه ولی شوهرم نیوود  تا ۸ماه من تنها با بچه هام بودم ،بعد ۸ماه ززگشت و فهمیدم با زنی ارتباط گرفته و زیادم پیش رفته بودن و تا الانم با شماره ها مختلف در تماسن ،و ارامش ندارم دیگه یچه هام داغون قبلا خیلی خوب خرج میکرد الان نه 

رابطه نداره باهام انگار وجود ندارم 

میگه زنم نیستی چون مهریه گذاشتی و شکایتم کردی 

از اونا نیست که من برم طلاقو برگرده

شرایطی که با هر سه بچه ها بری خونه ی پدرت رو توصیف کن. چه جوری می شه؟
واقعیت این هست که از نظر من اون سه تا بچه خیلی مهم تر از شما یا همسرت هستند. برای همین پیشنهادی که می دم در درجه ی اول سعی می کنه صلاح اونا رو حفظ کنه تا شما. اگر شرایطش هست که با سه تا بچه بری پیش پدرت و زندگی کنید خب برو. مهریه رو هم بگذار اجرا و درخواست پول برای بچه ها بکن و سعی کن زندگی کنید. 

اگر چنین شرایطی نیست بمون توی خونه و جنگ و دعوا رو تموم کن. تصور کن مرده! نیست... تن آشغالش هم برای یک زن آشغال تر از خودش. سعی نکن مچش رو بگیری یا چیزی. همین که توی خونه کنار بچه ها باشی خودش خوبه. از پدرت بخواه پنهانی یه ذره ساپورتت کنه. صبر کن تا بچه ها به سن بالاتر برسن و از کودکی که دوران حساسی هست به سلامت عبور کنند که دوباره قصه ی زندگی شما توی نسل بعد تکرار نشه. 

2706