2737
2734
عنوان

حدود یکماه پیش باهمسرم دعوامون شد..

237 بازدید | 16 پست

یکماهه از اون شب میگذره ولی دیگه دلم صاف نشد اشتی کردیما اما من نمیتونم مث قبل شوخی کنم بگم بخندم 

میخوام ی چیزی رو تعریف کنم باخودم میگم ولش کن بگی ک چی بشه بشدت ساکت شدم ،کلا ادم ارومیم اما از اون شب ب بعد خیلی ساکتتر شدم

دیشب شوهرم میگف ی مدته ب زور و نفرت صحبت میکنی ولی من گفتم اینطور نیست و فقط یکم خستم...

هرروز اون شب رو مرور میکنم شوهرمو خیلی دوس دارم ازش راضیم ولی حالم خوب نمیشه دیگه

شده اینجوری بشین ؟

خدایا کسی اینجا به یادش نیست که دنیا زیر چشماته ◉ یه عمره یادمون رفته زمین دارمکافاته ◉ فراموشم شده گاهی که من اینجا چه ها کردم ◉ که باید روزی از اینجا بازم پیش تو برگردم ◉ خدایا وقت برگشتن یه کم با من مدارا کن ◉ شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن ღ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سعی کن فراموش کنی مشخصه خیلی احساساتی هستی

همه زن شوهرا دعوا میکنن 

سر چی دعوا کردین اگه نخواستی نگو❤️

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡
دعواتون سرچی بود کدومتون مقصر بود؟

انقد بی خود والکی بود ک نمیتونم بگم بخاطر چی بود

همسرم مقصر بود

خدایا کسی اینجا به یادش نیست که دنیا زیر چشماته ◉ یه عمره یادمون رفته زمین دارمکافاته ◉ فراموشم شده گاهی که من اینجا چه ها کردم ◉ که باید روزی از اینجا بازم پیش تو برگردم ◉ خدایا وقت برگشتن یه کم با من مدارا کن ◉ شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن ღ
عزیزم بستگی ب موضوع دعواتون داره .بالشخصه برا خودم اتفاق افتاده بله

اتفاقا دلم از همین پر هس بخاطر ی موضوع کاملا بی اهمییت حرفایی شنیدم بعداز ۸ سال ک لایقش نبودم

من اون شب سکوت کردم اصلا جواب هیچ حرفیشو ندادم 

حس میکنم شده ی عقده

دلم میخواد فقط جیغ بکشم

پس ببین خیانت دیده ها چی میکشن بین عشق و نفرت گیر کردن یکیش خودم😔

امیدوارم بهترینا رقم بخوره برات

2740
سعی کن فراموش کنی مشخصه خیلی احساساتی هستی همه زن شوهرا دعوا میکنن  سر چی دعوا کردین اگه نخوا ...

درسته خیلی احساساتیم 

ی موضوع خیلی الکی

اتفاقا دلم از همین پر هس بخاطر ی موضوع کاملا بی اهمییت حرفایی شنیدم بعداز ۸ سال ک لایقش نبودم من او ...

قشنگ میفهمم چی میگی منم خوب میشدم یمدت بعد وسط ابراز علاقش یاد کاراش میفتادم حالم بهم میخورد.یا همه چی خوب بود یهو زنگ میزدم کلی گریه میکردم فحش کشش میکردم 

اتفاقا دلم از همین پر هس بخاطر ی موضوع کاملا بی اهمییت حرفایی شنیدم بعداز ۸ سال ک لایقش نبودم من او ...

دلبل ناراحتیتوبه همسرت بگو من یه دلخوریموبعد۱۴یا۱۵سال گفتم وهمسرم توضییح دادبابت رفتارش

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
درسته خیلی احساساتیم  ی موضوع خیلی الکی

بیخیال پس 

انگار ک تازه ازدواج کردین 

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡
بیخیال پس  انگار ک تازه ازدواج کردین

۸ ساله ازدواج کردیم

قشنگ میفهمم چی میگی منم خوب میشدم یمدت بعد وسط ابراز علاقش یاد کاراش میفتادم حالم بهم میخورد.یا همه ...

من خیلی سرد شدم نسبت به زندگیمون

امروز فهمیدم باردارم خیلی بدتر شدم

2706