2737
2734

سلام خانوما خوبین؟

موهای من کمی موج داره و وقتی پشتشو میبندم دو طرف سرم یعنی بالای گوشام موهام سیخ سیخ میشه شوهرم بهم میگه مثل پروفسور بالتازار میشی  مجبورم که همیشه پشتشو کلیپس بزرگ بزنم و جلوشو تل بزنم که حداقل خوب وایسه شوهرم میگه هیجور دیگه ای بلد نیستی حق داره خیلی زیاد به خودم نمیرسم اصلا حوصله ندارم و وقت نمیکنم چون یه پسر نوپای شیطون دارم لطفا بگید چیکار کنم که خیلی سریع موهامو بتونم خوب ببندم

خدایا محمد عزیزم را به تو می سپارم ...

همکار من موهاش وزوزی بود و همیشه شاکی بود رفت ارایشگاه براش صاف کرد موهاشو خییییییییییییلی راضی بود و لذت می برد ، میتونی این کارو کنی دوستم

یه ارایشگاه خوب برو که با مواد خوب و مرغوب موهاتو صاف کنه تا مدت ها راحت میشی از این موضوع.

موریانه ها حرامتان این تن که میخورید پر از حسرت های شیرین بود   

منم همین مشکلو داشتم 

الان از حمام میام سشوار میکشم ( با گیره جدا میکنم تیکه تیکه سشوار میکنم کار اتو مو رو میکنه کامل صاف میشه )

از سر کار که میام باز میکنم ... با این شانه جادویی ها میبندم .. میبافم ...

البته الان یک هفته است مامانم بیمارستانه همین جوری خیس خیس جمع میکنم بالا سرم

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742

دو ساعت قبل حموم روغن زيتون بزن يه كيسه ببند روىسرت كاراتو انجام بده بعد برو حموم تو حموم هم با شامپو ديران گياهيه عاليه يعنى به عنوان ماسك استفاده كن بذار ٥ دقيقه بمونه روى سرت ضرر هم نداره بيشتر بمونه چون گياهيه بعد كه اومدى بيرون ساقه هاى موتو با روغن زيتون بادوم نارگيل چرب كن ..

کمی تفکر،کمی صبر،کمی عشق !

من موهام فردرشته . بعد حموم موس میزنم خیلی خوشگل میمونه .

اکثرا وقتا هم با سشوار چرخشی صافشون میکنم و حالت میدم و سرم مو میزنم خیلی خوب میشه.

بنظر اول برو موهاتو یه تهییر مدلی بده که یه تنوعی بشه . اگه سشوار چرخشی هم نداری بگیر خیلیییی کار باهاش راحت و سریعه

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
من موهام فردرشته . بعد حموم موس میزنم خیلی خوشگل میمونه .اکثرا وقتا هم با سشوار چرخشی صافشون میکنم و حالت میدم و سرم مو میزنم خیلی خوب میشه.بنظر اول برو موهاتو یه تهییر مدلی بده که یه تنوعی بشه . اگه سشوار چرخشی هم نداری بگیر خیلیییی کار باهاش راحت و سریعه

سلام 

ببخشید سشوار چرخشی اینترنتیمیشه خرید؟؟ قیمتش چنده؟ جدیدا خریدید؟؟