2737
2739

شوهرم خیلی ادم بی عاطفه بی احساس بدذات واقعا ۶ساله زجر کشم کرده شوختم ساختم .ما عید یه جمعی رفتیم ک اونجا ب بچهای فامیل بددهنی کرد سر من داد زد .ت دهن همه فامیل افتاد ک داماد فلانی ینی بابام ب بچه ما حیوونه نجس گفته.بابام دید شوهرم شورش دراورده زنگ زد گف تو چرا هر حرفی ب دهنت میاد میگی مارو سرافکنده کردی  سالهاست دخترم بااخلاق گندت میسازه تو درس بشو نیسی اینا.بعد امد خونه ب من گف چرابابات اینکارو کرد و میخاس دس رو بلند کنه ک دیگ سیر شدم امدم ۴روزه خونه بابام .اس میده ک بیا دم در بریم خونه اما نمیاد تو منم میگم باید بیای تو قولهایی بدی جلو بابام ب من تا بیام .۴روزه اصن حال بچمم نپرسیده میدونه ی قرون پول ندارم بچه خوراکی اینا میخاد بچه دلتنگی میکنه اما باباش یه زنگم نمیزنه باهاش بحرفه .اینم اساش.من چکاکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انتظار داری بیاد جلو بابات قول بده؟ مردای مغرور همچین کاری نمیکنن

آره راس میگی زنای بدبخت خاک برسرن که مجبورند حرفهای مادر و پدر و خواهر و کل خاندان شوهرو قورت بدن و دم نزنن.

آخرشم برا روز مادر و عید برن دست بوسی.😖

2731
2738

تو حساب غرور شوهرتو نکشیدی این وسط، اون هیچوقت نمیاد همچین کاری کنه چون بابات نباید زنگ میزد بهش توهین میکرد، پدرتون مثل بزرگا رفتار نکردن، نباید ناراحتیش رو اینطوری نشون میداد، باید کاری میکرد شوهرت از رفتارش شرمنده بشه، نه اینکه عصبانیتش رو فقط خالی کنه

الانم من تمام ماجرا رو  نمیدونم که درست راهنماییت کنم، آیا شوهرت واقعا آدم قابل اعتماد و تکیه گاهی هست؟ که بخوای بخاطرش بجنگی؟ اگه نیست که هیچی، ولی اگه میخوای زندگبتو باهاش ادامه بدی غرورش رو نشکن، هیچوقت به بزرگترا اجازه نده تو زندگیت دخالت کنن، اگه پدرت زنگ زد بی احترامی کرد هم حتی تو خودتو قاطی نکن و طرف هیچکس رو نگیر، و اگه شوهرت غیر اجتماعیه و اینجوری آبروریزی میکنه ناچارا تو جمع هاتون نبرش دیگه..

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔